Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerethetünk olyanba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerethetünk olyanba, akiről sose gondoltuk volna, és nem az "esetünk"?

Figyelt kérdés

Van egy lany az iskolaban aki egyaltalan nem az esetem kulsore, nem az "ideal" kategoria, de valamiert megis azt vettem eszre hogy kezdek beleszeretni fogalmam sincs miert. Nem beszelunk sokat, es nem tudom azt se megmagyarazni hogy miert kezdek iranta igy erezni. Ez normalis? 19/f


(Amugy bocsi, nincs ekezet a laptop billentyujen)


2023. jan. 30. 11:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerencsére igen
2023. jan. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Néha igencsak lehetséges a dolog.
2023. jan. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az ilyen váratlan szerelmeket imádom a legjobban, amikor szép lassan szeretünk egymásba. Volt 2 ilyenben részem, nagyon mély érzelmeket tud okozni.


Jó az első latasra is, de ez is szuper 😁

2023. jan. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!