Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerethetünk olyanba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerethetünk olyanba, akiről sose gondoltuk volna, és nem az "esetünk"?

Figyelt kérdés

Van egy lany az iskolaban aki egyaltalan nem az esetem kulsore, nem az "ideal" kategoria, de valamiert megis azt vettem eszre hogy kezdek beleszeretni fogalmam sincs miert. Nem beszelunk sokat, es nem tudom azt se megmagyarazni hogy miert kezdek iranta igy erezni. Ez normalis? 19/f


(Amugy bocsi, nincs ekezet a laptop billentyujen)


2023. jan. 30. 11:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Simán lehet, nekem is volt már ilyen, csak kapcsolat szintjén nem működött sokáig, mert a szexet nem kívántam vele.
2023. jan. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. jan. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Simán
2023. jan. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Persze. Velem volt olyan, hogy elutaztam külföldre néhány hétre és akikkel helyiekkel mi egy társaságba kerültünk, mind fiúk voltak. Amikor először találkoztunk (akkor még csak 3-an jöttek), akkor már így távolról láttam, hogy ki az aki a legjobban bejön, leginkább az esetem (legyen X), és azt is, hogy ki az aki a legkevésbé így első blikkre (legyen Y).


Aztán együtt töltöttük mindannyian azt a hónapot. És már az elején láttam, hogy Y valahogy másképp néz rám. Nem csúnya srác, csak pont nem az olyan karakterű emberek jönnek be altalában. Ahogy egyre jobban megismertük egymást, sok időt töltöttünk együtt stb. úgy motoszkált bennem, hogy lehet mégis tetszik Y, de próbaltam ezt a gondolatot elhessegetni.


Aztán amikor hazajöttem, rájöttem, hogy Y-ért teljesen odavagyok. Ahogy éreztem magam tőle, eszembe jutottak a pillantásaink, azok a megmagyarázhatatlan kis pillanataink. Meg ő úgy összességében és, hogy végig hazudtam magamnak. Nem történt semmi, mert messze vannak, én hazajöttem és amúgy is sok dolog komplikalta volna, hogy bármi komolyabb is alakulhasson. Sajnos.


Egyébként mindannyian a barátaim, aki először tetszett X, ő bizonyos értelemben a "lelki társam" némi túlzással:D Imádok vele lenni, jó pasinak tartom, de rájöttem, hogy igazából nincs köztünk semmi több mint barátság. Szimpla emberi kémia van, de semmi romantikus/szexuális.


Y-al meg valahogy mégis.


Szóval vannak ilyenek és szerintem ezek okkal vannak így. A szerelem és a vonzalom sok esetben nem racionális. Meg lehet magyarázni, vannak is erre vonatkozó alapvető "törvényszerűségek", kutatások, de aztán jön valaki, akinél nem tudod megmagyarázni. Értelmetlennek tűnik, elképzelhetetlennek aztán mégis valahogy annak lesz a legtöbb értelme. Ezért szép ez:)

2023. jan. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Persze, en olyan messze allok a felesegem alomferfijatol, amennyire csak lehet az. Megis a felesegem 12. eve es szeret.
2023. jan. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen. Velem is megtörtént.
2023. jan. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyszer belezúgtam egy srácba, aki erősen hasonlított Dobbyra a Harry Potterből. Nem volt az esetem, el se tudtam képzelni, hogy tudnék hozzá vonzódni, de annyira jó humora volt a srácnak, hogy mégis megfogott. Aztán kiderült, hogy én se vagyok az esete és kikosarazott😅
2023. jan. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Nemi vágy.. ki vagy már éhezvw.
2023. jan. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sajnos, aztán addigra neki már te nem kellesz xd
2023. jan. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sajnos igen.
2023. jan. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!