Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megmenthető két ember kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmenthető két ember kapcsolata egy elutasított szerelmi vallomás után?

Figyelt kérdés

2023. jan. 27. 18:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mitol mentheto meg? Ha nem nyomulsz ra akkor biztosan
2023. jan. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%
Ez csak a két ember hozzáállásától függ. Mennyire érzik egymás mellett magukat a vallomás után komfortosan, mit feltételeznek egymásról, meg tudják-e beszélni, hogy hogyan lesz tovább a kapcsolat és egyetértenek-e, a visszautasított fél akar-e tovább próbálkozni, tud-e viselkedni, ha a másiknak összejön egy párkapcsolat és össze akarja ismertetni...
2023. jan. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szerelmes belé a másik mit lehet megmenteni?🤔
2023. jan. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Elutasított!

Többé nem kell vele foglalkozni.

2023. jan. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
16%
Attól függ, hogy mennyire sértődött meg az elutasított fél.
2023. jan. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Menthető, de felesleges , szar lesz nézned ahogy mással összejön, kevés ember tudja ezt kezelni
2023. jan. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Most azt szeretnéd, hogy egy lepöckölés után még "lehettek-e barátok"? Nem!
2023. jan. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Én mondtam már túl korán, hogy szeretlek. Ő még nem érezte és azt hitte éreznie kellene, stresszelt ezen, illetve én is sokat sírtam azon, hogy nem szeret. Szakított merthogy én túlságosan előrébb tartok érzelmi szinten és ő ezt nem bírja, ő sosem fog tudni belém szeretni. 4 év kellett ahhoz, hogy elhiggyem, hogy szerethető vagyok.
2023. jan. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Fú, 4 év, az rohadt sok idő.

.............

A szerelmi vallomás előtt milyen volt a kapcsolata a két félnek? Milyen minőségében akarod megmenteni, megtartani ezt a kapcsolatot, kérdező?

2023. jan. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia,


Helyzettől függ. Ha Te utasítottad el, valószínű nagyon megbantottad és távolságtartó lesz egy ideig. De ha nyit feléd, újra kedves , barátságos, ha ezt látod, próbáld megmenteni, van nagyon is esély.

2023. febr. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!