Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire változhat meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire változhat meg az ember ilyen szempontból?

Figyelt kérdés

Nem vagyok érintett a dologban, egy elméleti kérdésem lenne. Tegyük fel, hogy van egy férfi, aki saját bevallása, és az ismerősei szerint sokszor bánt el csúnyán a nőkkel, hazudozott, manipulálta őket...


Szerintetek ha egy ilyen jellemű férfi nősülésre adja a fejét, képes 180 fokos fordulatot venni a szeretett nőért? Ismertek ilyen sztorikat?


Vagy a vér nem válik vízzé, és csak idő kérdése, mikor tör a felszínre az igazi énje?


2023. jan. 25. 13:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
37%
De ez az: az olaj is elkeveredik, ha van emulgeálószer és megfelelő keverés. Csak van az az emulzió, ami utána könnyen egyben marad (majonéz), és ami állásában is szétesik (vinaigrette).
2023. jan. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Tehát, a végső tanulságot levonva egy ilyen embernek is akadhat megfelelő párja.


Köszi a válaszokat.

2023. jan. 25. 14:16
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de majd nézzünk vissza ugyanoda 5-10 év múlva, és akkor vonjunk le messzemenő tanulságokat.
2023. jan. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Engem tényleg csak az érdekelt elméletben, hogy egy ilyen férfi értékelhet -e igazán egy számára fontos nőt olyannyira, hogy őt ne akarja pl. manipulálni.
2023. jan. 25. 14:30
 15/18 anonim ***** válasza:
42%
Csak manipuláció ez a tett - láthatóan sikeres a taktika.
2023. jan. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

Címeres lelekromboló voltam...a volt barátnőim tudnának mesélni, de főleg a jelenlegi... :(

Megváltoztam, soha nem tenném meg újra azokat az undorító tetteket amiket megtettem velük...a fszt nem, simán megtennem újra és újra, olyan mint a heroin, nem lehet leállni vele, 1. mert megtehetem, 2. mert hagyják.

A jelenlegi kapcsolatom elején, kb 3 évig nagyon keményen nyomtam a páromnak a dolgokat, lelkileg roncs lett, kész...K.O...nem tudom, hogy milyen erő, vagy kitartás, vagy épp gyengeség volt benne, ami erőt adott neki ahhoz, hogy ne dobjon ki mint macskát...de eljött az időszak, amikor már unalmassá vált számomra a manipulálás, a lelki bántalmazás, magam is csodalkoztam, hogy ezt, hogy bszki...hisz saját magamtól is undorodom olyankor...

Kb két éve semmi veszekedés, semmi manipulalas, semmi bántalmazás nincs bennem, nem jön az inger sem, hogy de jó lenne lelkileg porig alázni...semmi...

Hiányozni hiányzik, hisz lételemem, de tudom, hogy leperegne már róla, így nem is próbálkozom.

2023. jan. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Képes-e 180 fokos fordulatot venni?

Hajaj, de még mennyire!

Kétszer is!

(ha esetleg valaki nem értené: az már 360 fok)

2023. jan. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
hát kedves 16-os, te aztán jó nagy féreg lehetsz.-.-
2023. febr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!