Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy lánnyal érdemes ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánnyal érdemes ismerkedni, ha depressziós?

Figyelt kérdés
Különösen érdekelne, ha valakinek konkrét tapasztalatai is vannak.

2023. jan. 13. 15:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
20%

200 egység nyeles aszpirin!!!

Ettől jobban lesz :DD

2023. jan. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
19%
Legtöbb esetben azért depressziós valaki mert egyedül van boldogtalan. Ha meg ismered szerelmesek lesztek elmúlik a depi is.
2023. jan. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy helyes-e, de én ha depressziós lennék nem lenne kedvem ismerkedni, csak azokutan, hogy jobban lennék, kilábalnék a szomorúságból.
2023. jan. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
57%
Hívd fel a legjobb barátodat és menjetek el valahova együtt.
2023. jan. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%
2 Nem, nem azert es nem mulik el.
2023. jan. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%

Hogyha te teljesen rendben vagy akkor ki tudod húzni,viszont,ha hajlamaid vannak akkor téged is behúzhat ebbe és mindketten tönkrementek. Nekem van tapasztalatom. Mindig az élet sötet oldalát keresi. Megdicséred,hogy jó a haja akkor elkezdi mondani,hogy miért eddig rossz volt?

Nagyon lélekölő. Utána amikor összeszedi magát és ismét jó az élete akkor szépen lelécel,hisz már nincs rád szüksége🫤

2023. jan. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim alapján határozott nem.
2023. jan. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

"Utána amikor összeszedi magát és ismét jó az élete akkor szépen lelécel,hisz már nincs rád szüksége🫤"


Ajjaj, itt érzek valamit.

2023. jan. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
86%
Ha rendbe akar jönni és tesz is érte, nem pedig várja a csodát, akkor igen. De ha téged is lehuz és téged hibaztat azért, hogy nincs jobban, akkor nem. Te nem fogod tudni öt ebből kihúzni, ha ő nem akarja. Egyébként neked nem is feladatod.
2023. jan. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
75%

Tavasszal szerveztem le talit egy mélyen depressziós lánnyal. Igaz, előtte már 2 éve ismertem, húgom exének az unokatestvére. De sokat nem beszéltünk. Fb-n néha írtunk, de ott sem sokat, így nem voltam tisztában vele, hogy milyen mélyen is van. Egyszer aztán jött az ötlet, hogy találkozzunk. A szimpátia megvolt, midnketten függetlenek voltunk, miért ne? Na, ott árulta el, hogy milyen komolyan depressziós, önkárosító gondolatai vannak, és azt a találkozót is háromszor tetette arrébb egyébként. De kedves volt, okos, szimpatikus. Másnap is találkoztunk, meg azután is. És hát.. összejöttünk. Nem mondom, hogy ne lennének rosszabb pillanatai, de azóta egyáltalán nem tűnik depressziósnak, sőt, sokszor kifejezetten feldobottnak tűnik. Ő is ezt mondja, meg hogy mióta együtt vagyunk, egyszer sem voltak önkárosító gondolatai. Ami pedig azt illeti: szeretjük egymást, és nagyon jó a kapcsolatunk.

Ezek alapján azt mondom: hiba lett volna nem összejönni vele.

2023. jan. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!