Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok de viszonzatl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok de viszonzatlan a szerelem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szitu: Én nő 36 éves, ő férfi 41. Tudja hogy szeretem őt tiszta szívből de csak szexre kellek neki. Én páromnak szeretném őt, de elveszíteni sem szeretném, mert nagyon szeretem és most hűvös velem, mert tudja, hogy többet akarok.

2023. jan. 3. 12:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Férfiak, Ti mit gondoltok erről?
2023. jan. 3. 12:47
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért hűvös veled, mert nem akar tőled komolyabbat a szexnél. Hiába szereted és írod, hogy nem akarod elveszíteni, el kell búcsúzni tőle. Ebből úgyse lesz kapcsolat, szóval engedd el.
2023. jan. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez mióta van?
2023. jan. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

Pont ugyanez történt velem is. Nem tudsz mást csinálni, csak elfogadni a tényeket és nem keresni, távol tartani magad tőle.

Olyan meg nincs, hogy nem fogod elveszíteni.

Egy párkapcsolat két emberen múlik. Hiába akartam én nagyon, hiába tettem meg mindent annak érdekében hogy kettőnk közt jól menjen minden, ha a másik fél "csak" szexet akart. Fejre is állhatok ha nem tetszik, de a másik fél akaratát nem tudom "megerőszakolni".

Ha szeretne veled akarna lenni! Ezt kell tudatosítanod magadban.

De ő NEM SZERET.

Nekem is az segített, hogy beláttam ezt a TÉNYT. Ha szeretne nem kellene neki másik nő, csak te. Hiába a szép szavak amik csak azért kellenek, hogy kibeszéljen a bugyidból, ha a tetteivel nem azt bizonyítja, hogy szeret és veled akar komoly kapcsolatot.

Nem tudok mást tanácsolni csak azt, hogy ne hagyd magad kihasználni, és keress olyan pasit aki tényleg szeret, veled akar lenni, és ezt tettekkel is bizonyítja. Ettől a pasastól meg tartsd távol magad, mert éveid mehetnek rá erre és nem kapsz cserébe semmit (lelkileg értem).

2023. jan. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Az a baj hogy amég ebben benne vagy, addig az érzéseid biztosan nem fognak elmúlni, sőt a reménytelenség, vagy ez a "félig megkapás" csak erősíti azokat. Te pedig egyre jobban fogsz szenvedni. Nem tudom miota tart, de ha már legalább hónapok óta, akkor ha eddig nem szeretett beléd, már jó eséllyel nem is fog. Vagyis neked a szenvedés garantált. Legjobb ha kilépsz, aztán amint összeszedted magad, keresel egy rendes párkapcsolatra való férfit.

Tudom hogy nehéz, de inkább szenvedj pár hónapot nélküle, mint éveket vele. Ráadásul hiába.

2023. jan. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen teljesen igazad van. Egy hónapja tart, de még nem feküdtem le vele amúgy.
2023. jan. 3. 13:22
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy a jövőképetek.

Te társat szeretnél, ő pedig nem szeretne mélyebb kacsolatot. Itt nincs értelme várni, vagy trükköket bevetni, hogy azzal majd akarja veled a jövőt.

(ez kb olyan különbség, mintha egyik szeretne gyereket, a másik nem, és nincs közös nevező.)


És ezt jóindulattal mondom, mert nekem is elment pár évem olyanokra, akikkel nincs közös jövőképünk... Te sem vagy már 20 éves, tehát nagyon is számít hogy kire-mire mennek el évek.


Akármennyire is fáj, inkább tovább kellene lépni. Hidd el, lesz olyan, akivel stimmelni fog minden, akivel az is meglesz, ami ebben a kapcsolatban pozitív, de akivel egymás társai is akartok lenni.


Ebben most ebben ezt nem látom. Csak az időd megy. Józanabb lenne akár inkább egyedül is lenni, mint ővele éveket elpazarolni, ha már most tudjuk hogy nincs közös jövő.


44F

2023. jan. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá nyíltan, hogy ő miért nem tudna egy hosszútávú kapcsolatban gondolkodni? Miért lenne jó neki csak a szex-kapcsolat? Kérdezd meg, hogy miért nem érzi, hogy te igazánn tudnád szeretni?
2023. jan. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, teljesen feleslegesek a miértek, hiszen, ha a srác nem szereti, akkor nincs miről beszélni!
2023. jan. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy hónap az lóf@sz! Szerintem meg egyértelmű.
2023. jan. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!