Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg van ilyen ember, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van ilyen ember, aki személyesen tudja így kifejezni az érzéseit vagy itt tényleg nem stimmel valami?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyunk együtt, de minden nap találkozunk és beszélünk pár szót az ő munkahelyén, mindig jön oda, érdeklődik és látom a vonásain, hogy szeret. Amikor találkozunk, olyan aranyos, kedves, bújós, folyton mondja, hogy szeret, a szex is egyre jobb köztünk.


Viszont telefonon szinte sose tudok vele beszélni és messengeren is csak akkor, ha találkozót beszélünk meg és semmilyen hangulatjelet nem írt még nekem.


Ez csak nekem fura vagy ő tényleg a személyes dolgok híve? Már rákérdeztem, hogy csak szórakozik-e velem és azt mondta, hogy nem. Ezeknek a dolgoknak ellenére úgy érzem, hogy szeret, mert amikor nála vagyok, akkor egy tündér a srác, nagyon kedves és érzékeny.



2022. dec. 3. 00:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg van. Van aki utál telefonálgatni, üzengetni, az emoji meg aztán tényleg felesleges.
2022. dec. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg van, aki kimondottan nehezen kommunikál telefonon. De, ezzel semmi gond, ha személyesen működik a dolog.
2022. dec. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor ő nem egy "telefonember" :)


Van ilyen. Bár én szoktam chatelni is, alapvetően én is inkább a személyes megélésre törekszem.

Ha minden nap találkozom vele, akkor nekem oké lenne így, távkapcsolatban zavaró lenne (az eleve nehéz, hát még így...)

2022. dec. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, egyszerűen nem szeretek telefonálni. Megbeszélem minél gyorabban amit meg kell, és ennyi. Valahogy a személyes kontaktust igénylem a kommunikációhoz. Írás, chatelés még oké. 38/f
2022. dec. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok. Nem szeretek írogatni. A párommal már 1 éve egyútt vagyunk, de a kapcsolatunk elején sem írogattam, mi is minden nap találkozunk.

Van én időm is, imádok edzeni és olvasni. Edzesre nem viszem be a telóm, tehát eleve 1-2 órában nem vagyok elérhető, olvasás közben nem nézegetem, mert kizökkenek a történetből, nem beszélve, hogy tanulok is.

Látnád kérdező a messenger üzeneteinket. Alig van benne emoji.

2022. dec. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jah, és 19 évesek vagyuk, én a lány.

5ös válaszló vagyok.

2022. dec. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért fontosabb az üzenet meg a telefon? Egészséges ember esetén az élő kommunikáció,kifejezés az ami számít.. látszik új generációs kis lány vagy.
2022. dec. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!