Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik többféle szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik többféle szerelem?

Figyelt kérdés

Több kapcsolatom is volt, ahol szerelmes voltam. Most viszont egy sokkal intenzívebb dolgot éreztem kialakulóban, amiből végül nem lett semmi. Neten ismerkedtünk meg, de kezdetektől fogva volt egy leírhatatlan összhang közöttünk, amit soha senkivel nem éreztem még így. Amikor befejezitek egymás mondatait, meg amikor utólag rájössz, hogy egy tök kínosat kérdeztél, de Ő úgy ír vissza, hogy megmenti vele az egész kérdésedet, és már nem is ciki. És amikor elfelejted az időt, mikor írogattok / beszélgettek, és 6-7 óra fél órának tűnik. Számtalan átbeszélt éjszaka van mögöttünk, mégsem tudtunk soha kifogyni a témákból. Számtalanszor érintettünk szexuális témákat is, amiket utána többször is visszanéztünk és "felhasználtunk" (én azóta is), és már ez nagyobb élményt adott, mint mással a szex.


Létezhet egy magasabb szerelem szerintetek, amikor egy lelki társadat találod meg? Vagy ez a SZERELEM, a többi pedig idáig nem az volt? Ő is ugyanígy érzett, mint én. Valakinek nem volt még ilyen?



2022. okt. 19. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Eloben mas az a baj. En is sokat beszelgettem egy idoben, de irasban mas a kifejezes.
2022. okt. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az normális ha az aktuális szerelem elnyomja a többit!
2022. okt. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ókori görögök szerint 8 féle szeretet létezik, ezek közül pedig több igaz a szerelemre is.

Pl az erosz a szenvedélyes szerelem, vagy a filia a gyengéd, igaz szerelem.

2022. okt. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Sz intrrnetes ismerkedes nem szerelem.. idealizalt langolas.
2022. okt. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Találkoztatok is?
2022. okt. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mathus ***** válasza:
100%
a kérdésre: ez a chates izé nagyon be tud pörgetni, mert azonnali a jutalmazás, és nincs rossz válasz. és mindig kéznél van. bele lehet gabalyodni rendesen, az agy legyárt minden hormont amit kell, nem kell látni egymást. de nyilván a tali dönt el mindent.
2022. okt. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!