Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy férfi ígér valamit, be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi ígér valamit, be is tartja?

Figyelt kérdés
Szerelmet vallott, de tudja hogy nem akarok vele összejönni. Mindent átbeszéltünk. Azt ígérte nem kavar be, nem árt nekem. Csak azt kéri pár havonta beszéljünk, tudni akarja hogy vagyok. Én is szerettem régen. De a mostani párommal szerelmesek vagyunk. Gyermek még nincs. Mit csináljak, páromat avassam be?
2022. okt. 16. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hm, ismered azt a mondást, hogy háborúban és szerelemben minden eszköz megengedett?
2022. okt. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tehát el akar venni a páromtól?
2022. okt. 16. 21:10
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Ez férfitől függ. Te ismered, hogy bízhatsz-e benne. A párodnak mondhatod, ha korrekt akarsz lenni, nincs mit ezen szégyelni.
2022. okt. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
én igen, de én nem is ígérek olyat, amit nem tudok megtartani. A többség a csillagokat is lehazudja, és nem zavarja, hogy a csaj párja ott van, flörtöl vele nyíltan.
2022. okt. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ez egy hosszabb sztori. És van benne olyan elem ami rám nézve negatív. Ezért nem akarom.
2022. okt. 16. 21:13
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajnos még mindig hatással van rám, ezért nem akarok vele találkozni. Párommal viszont olyan békés, szeretetteljes a kapcsolatunk.
2022. okt. 16. 21:14
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem fest rólad előnyös képet, hogy egy férfi szerelmet vallott, te pedig ennek ellenére tartod vele a kapcsolatot és eltitkolod barátod előtt.


Mit csinálj?

Dönts melyik férfivel szeretnél együtt lenne és légy végre vele őszinte!

2022. okt. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Döntöttem. De ennek ellenére évente kb 3-4x szeretné hallani a hangom...
2022. okt. 16. 21:30
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mégis miért ápolod ezt a kapcsolatot, miért nem nyomod ki, amikor hív? Minden két embertől függ, neki lehet igénye, hogy évente 3-4x hallani akarja a hangod, ha neked erre nincs igényed, lerázod, kinyomod és kész. Jelen esetben úgy tűnik, te is igényled a társaságát és nem vagy korrekt barátoddal, titkolózol, szórakozol.
2022. okt. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Ha egy férfi ígér valamit, be is tartja?"


Óóóhh,...hát hogyne!! :):):)

2022. okt. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!