Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen apró jelekből veheti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen apró jelekből veheti észre egy min.30as nő azt, hogy a férfi csak tartaléknak tartja, érzelmi megerősödésnek, több hét ismerkedés után is?

Figyelt kérdés

Több héten belül beszélgetnek online, fotókat is küldtek, randi is volt, a férfi nem mondja meg az őszinte véleményét az átlagos hétköznapi nőről, viszont nem látszik az értelmi és érzelmi tartalmi érdeklődés, szinte unottnak látszik mindig. Milyen más jeleket tapasztaltatok ezek mellett? :)

Megkérem szépen, hogy min. 30as nők és férfiak válaszoljanak :). Előre is köszönöm.



2020. ápr. 18. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha kölcsönös a kapcsolat, akkor azt határozottan érzed.
2020. ápr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha unott, az már elég jel. Kár ragozni a langyos sz*rt.
2020. ápr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért látszik unottnak, mert nem akarja beerni egy "átlagos hétköznapi nővel" és/vagy van más no is a tarsolyában (vagy legalábbis dolgozik az ügyön legyen)

Talonban tart.

N30

2020. ápr. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt pár randim egy 45-éves pasival, akkor voltam 35-éves. Jelenleg 38 vagyok.

Ő hevesen érdeklődött minden dolgom iránt, mintha mindig is erre vágytam volna...ja persze igazi kaméleon ember volt az aki felveszi valaki személyiségét, hogy becserkéssze a nőt.

Aztán kiderül, hogy igaz 8-éve elvált,de csak papíron titokban össze járt a nővel ráadásul úgy hogy a nő akkor készült férjhez menni valaki máshoz.

Gondolom kitaláltad mire kellettem én, villogni a nő elött a templomban az Istentiteleten, a volt közös házuk udvarán, hát a házat már nem néztem meg. Komoly akna munka ám az ilyet lebuktatni.

De vannak egyszerűbb jelek, pl mindig akkor van a randi mikor neki jó. A nőt figyeli ugyan estleg az elején, hogy mit mond, azt később gond nélkül belefolytja a szót akkor is ha épp egy vicces történetet mesél. Mindent meg tesz, de csak a saját érdekében, ilyen látszat ebéd, látszat vásárlás, látszat szeretlek a barátaim és a családom előtt. Mindenki előbbre való mondjuk mikor végre hív, mert elfogytak az emberei. (Félre ne érts nem azt mondom mikor végre mindenki lekopott egy melós nap után, lefürdik eszik valamit és boldogan hív, hogy végre hallhatja s hangod nem erre gondolok, mert ez klassz) Arra mikor gyorsan felhív egy mecss vagy buli előtt, hogy van egy pár percem, aztán rohannom kell. Te meg holnapig várj, és még lesz élmény beszámoló is, hogy mekkora arc volt.

Kb. Ennyi jutott azonnal eszembe.

2020. ápr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érdeklődik irántad, az elég egyértelmű...szerintem építsd le, csak az idődet vesztegedet.
2020. ápr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"nem látszik az értelmi és érzelmi tartalmi érdeklődés"

Ez a releváns, és minden olyan kézzelfogható dolog ami ezt alátámasztja. Aki motivált mindig tetszeni akar a másiknak, tehát kicsit edz, rendesen öltözködik. Randit biztosan nem mond le pláne nem fáradtság miatt, ha közbejön valami akkor meg akarja oldani.

Ha csak online beszélgettek akkor szerintem ez a legvilágosabb, nevezzük one-day-delay -nek hogy jól hangozzon: ha a válaszokkal képes másnapig várni, akkor távolodik. Olyan ma már nincs, aki 6 óránként nem kap meg egy ilyen üzenetet, ugyanis a társkeresővel a modern technológia felhasználója, és a 24 órás várakozás + a modern app felhasználói tagság közös metszete egy üres halmaz, mivel az app-os társkeresés annyira tényszerűen magában foglalja a jóval szerényebb feltételezésű digitális elérhetőséget, hogy ennyire felemás ember szimplán nem létezik.

Nem válaszol = Nem adott neked választ.

2020. ápr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézzük csak, ahogy én 33 éves nő tapasztaltam:

-ha halogatja a találkozást együtt töltött időt

- ha pl chaten beszélgettek, pár szavas válaszokat ad, alig érdeklődik, hiába van fent, hosszú percek múlva ir.

- Nem igazán keres, max este

- ha keres is, panaszáradat van, tőled épp, hogy kérdez

Ami a legfontosabb!!!!

A MEGÉRZÉS!

Ha úgy érzed, nem érdeklődik, vagy nem annyira, akkor az úgy is van, ne szépits, ne reménykedj, mert az úgy is van!

Ezt fogadd meg, hidd el, tudni fogod, ha valaki téged akar!

2020. ápr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A vak is látja a kérdésből, hogy a pasinak ez a nő a tartalék tartaléka.

De ő reménykedik, hogy nem így van, mert nagyon tetszik neki a pasas.

2020. ápr. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!