Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan reagálnátok arra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok arra a helyzetre, hogy a lányotok egy 30+ évvel idősebb pasival van együtt?

Figyelt kérdés

Nem terveznek jövőt a korkülönbség miatt, mégis rendszeresen összejárnak szexelni, a szerelmi viszonyuk pedig egy nyílt titok. A pasinak már van két felnőtt gyereke, nagyjából egyidősek (25-30) a lányotokkal.

A pasi egy jóképű orvos, a lányotok pedig rezidens. A pénz nem játszik szerepet a történetben.


2022. okt. 12. 02:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
53%

Mitől nem normális nektek az a nő, akinek idősebb a párja? Mit ítél a gyk bírósága, hány év korkülönbség az optimális?

Orvos-rezidens kapcsolat. Nyilván egész nap össze vannak zárva. Szerintem ebben semmi kirívó nincs.

Összejárnak szexelni. Felnőtt emberek. Mi a gond ezzel?

2022. okt. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

#11

Én pl biztos nem azt tanítanám a gyerekemnek hogy feküdjön be egy apja korú fószer alá, csak mert "egész nap össze vannak zárva". Ennyi.

2022. okt. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem oldhatom meg a lányaim helyett a feladatukat.
2022. okt. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
53%

Feküdjön be? Huszon-éves nőről beszélünk és ráadásul nem is szerelmi kapcsolat. Biztos az apja már óvodás kora óta ezt mantrázta neki, kislányom, majd 24 évesen "feküdj be" egy velem egykorú doktor bácsi alá.

Neked van gyereked? Csak azt csinálja, amit mondasz neki? Tinédzserként is? Felnőttként is? Jó neked. És rossz a gyerekednek.

2022. okt. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
66%

*nem is szeretői kapcsolat

bocsánat, elírtam az előzőben

Szerelmi kapcsolat, nem szeretői.

MIndemellett egy felnőtt nő nem az apukája intelmei alapján lesz bárkinek a szerelme, szeretője. Tudom, a gyk-s szülők mind példásan úgy megnevelték a gyereküket, hogy még nézni is csak arra néznek, amerre a szüleik.

2022. okt. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

#14

Ha szerelmi kapcsolat lenne akkor nem "összejárnának dugni", hanem kapcsolatban lennének.

Az ilyen a kedvencem, aki csak kefél össze-vissza ÉS EMELLETT még mindenféle kamu indokokkal alá is támasztja hogy miért teszi. 😂

Nyilván nem mantrázást képzelek el, de szerintem egészséges lelkületű ember nem ilyen jellegű "kapcsolatot" (:D) akar, ezekben az esetekben valami durván félrement, jellemzően az illető gyerekkorában. Szóval valamit igenis elcseszett a szülő.

2022. okt. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

#14

Amúgy ez a jelenség annyira tipikus, hogy külön neve is van. Apakomplexus.

2022. okt. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
49%

Azt írta apuka, hogy szerelmi kapcsolat, csak tudják hogy nincs jövője, de felvállalják.

Amúgy de, szerelmi kapcsolatokban szoktak dugni. Pl én is csináltam már ilyet. Házasság előtt is. Ti nem?

Sőt, ha épp egy idősebb emberbe esett bele - ez tilos amúgy? Hány év korkülönbség illendő, akibe bele szabad szeretni? Férjem 3 évvel fiatalabb nálam. Mit mondtok, szabad ezt?

2022. okt. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

#18

Olvasd el. Ezt írja: "rendszeresen összejárnak szexelni". Ez nem kapcsolat. Ez annyi hogy egy ember kefél egy másikkal. Akárhogy magyarázod. :)

2022. okt. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Szerelmesek, a pasi elhagyta már a feleségét, de nem terveznek jövőt egyrészt a nagy korkülönbség miatt, másrészt a pasi rákos lett, a lányotok pedig kitartóan ápolja. Nem randizik korabeli férfiakkal.
2022. okt. 12. 13:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!