Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 8 év korkülönbséggel működhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 év korkülönbséggel működhet hosszútávon?

Figyelt kérdés

20/F

28/L


2022. szept. 10. 08:55
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#10

Nem tudom, de engem annyira nem érdekelne hogy kezd öregedni

Hisz mindenki fog.

Te is, én is.. Mindenki

Nem a testébe szerettem bele :D

2022. szept. 11. 09:21
 12/15 anonim ***** válasza:
62%

11

Persze, mindenki öregszik, de hidd el, ciki, amikor hümmögnek az emberek, mert nem tudják, hogy a barátnőd, nővéred, vagy az anyukád az illető. Egy 45 éves férfi a legjobb korban van, egy 53 éves nő pedig már régen nem.

2022. szept. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Na ez pont nem érdekelne hogy hümmögnek

Soha a büdös életbe nem is érdekelt hogy mit gondolnak azok az emberek, akiknek nem mindegy, hogy ki kivel boldog.

Basszus.. Nem mindegy?..

Viszont teljesen igazad van ebben.

De adok egy jó tanácsot

Ne az emberek véleménye érdekeljen és ne amiatt élj

Nem felelhetsz meg mindenkinek. Csak legyél boldog

2022. szept. 11. 11:14
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Értelek, de hidd el, egy idő után neked is ciki lesz. 8 év a nő javára nagyon sok lesz. És egyre többnek fog látszani.

Aztán majd jön a fiatalabb nők után vágyódás, esetleg megcsalás. Vagy a szakítás.

Ne a mostani 20/28-ra gondolj, hanem arra, hogy mi lesz 20-25 év múlva. Márpedig te hosszú távra tervezel.

Mindenesetre sok sikert és boldogságot kívánok!

2022. szept. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A párom és köztem 10év korkülönbség van és tökéletesen megvagyunk nagyon szeretjük egymást.Nem a korkülönbségen fog múlni a dolog.Mindkét félnek tenni kell érte hogy működjön.
2022. nov. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!