Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy dolgoznád fel, ha rájönné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgoznád fel, ha rájönnél, fiatalon több embert elszalasztottál, hibákat követtél el, valószinűleg jobb lett volna velük lenni és olyan mellett kötöttél ki, aki mellett nem kellett vonla ?

Figyelt kérdés
2022. júl. 16. 12:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit kell ezen feldolgozni?
2022. júl. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Levonnám a következtetéseket és mennék tovább.
2022. júl. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"és olyan mellett kötöttél ki, aki mellett nem kellett volna?"


Pulyák is vannak? Az szívás. Ha nincs se pulya, se CSOK, akkor nincs nagy baj.

2022. júl. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%
A sok dugásnak is mi lett volna a vége? Semmi. Pillanatnyi élvezet.
2022. júl. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2022. júl. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%
Fiatalon volt egy hosszabb kapcsolatom és emiatt jó pár csajt kihagytam. Aztán, megtanultam, hogy élni kell a lehetőséggel, úgysem megbízhatóak az emberek. Szóval, már kapcsolat esetén sem hagyom ki a jó lehetőségeket.
2022. júl. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól még hogy elszalasztottam a jobbakat, semmi esetre sem maradnék olyannal akivel "nem kéne" együtt lennünk, annak nincs értelme. Inkább az egyedüllét.
2022. júl. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

Már rajöttem. Levontam a tanúságot, és megyek tovább. Nem keresem azokat az embereket, akivel korábban valamilyen kapcsolatban voltam, és hibáztam. Ők már a múlt.


Mindössze egyetlen ember van, aki még érdekel a (közel) múltból de ő egészen más eset. Őt leszámítva senki sem érdekel, még az úgynevezett "szerelmeim" sem. :) Túlléptem rajtuk, és nem akarom látni őket. Egyébként jelenleg szingli vagyok

2022. júl. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem kell ezen feldolgozni. Szeretek egyedül lenni.
2022. júl. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
A felismerés csak akkor jön amikor igazzá válnak a múltban ejtett szavak.
2022. júl. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!