Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Onnan tudhatom, hogy jó ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Onnan tudhatom, hogy jó ember mellett vagyok, hogy minden természetesnek tűnik?

Figyelt kérdés

Korábban férfiakkal voltam kapcsolatban egy kivétellel. Az utolsó kapcsolatom is nővel volt, utána pedig egy másik nővel jöttem össze. Nem terveztem, csak megtörtént.


Viszont még soha nem éreztem magam úgy senkivel, mint vele. Szeretek vele lenni, nincs bennem miatta feszültség és minden olyan természetes.


Ilyen az, ha megfelelő emberre talál az ember? És ha eközben a körülmények viszont nem teljesen ideális, akkor vajon ki kell tartani a jó miatt, amit az egész ad vagy ki kell hátrálni, mert az eszem kicsit fél?


2021. nov. 4. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem biztos. Én ebbe a csapdába már besétáltam egyszer. Pont így gondoltam, mint most te. De nem. A pasi egy beteg, mérgező ember volt, utóbb derült ki. Attól még nálad bejöhet, csak be vedd ennyire készpénznek.
2021. nov. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14%

ha minden normális akkor mi a francért kell még ezt is túl bonyolítani ???

Most már a normális ürgékben sem bíznak a nők, vagy mi van ??

2021. nov. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez a nő férjezett és van három gyerkőce. Persze már nincsenek együtt a férjjel, de nem váltak még el hivatalosan. És akkor ott az előttem lévő barátnő, akivel még mindig egyfedél alatt élnek, mert a lánynak elvileg nincs hová mennie, gyakorlatilag meg szerintem nem akar elmenni csak.
2021. nov. 4. 23:26
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen amikor szerelmes vagy - egyenlőre ez jelenthető ki. S ha marad az érzés akkor bingód van mert segít a kapcsolat fenntartásában, sőt maga a szerelem az ami miatt érdemes élni, boldognak lenni.
2021. nov. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a nő férjezett és van három gyerkőce. Persze már nincsenek együtt a férjjel, de nem váltak még el hivatalosan. És akkor ott az előttem lévő barátnő, akivel még mindig egyfedél alatt élnek, mert a lánynak elvileg nincs hová mennie, gyakorlatilag meg szerintem nem akar elmenni csak."


Most mi van, a férjezett nőnek van még egy volt nője akivel egy fedél alatt lakik, tehát biszex is ?

2021. nov. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!