Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha tökéletesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha tökéletesnek tartok valakit, aki keresztül nézett rajtam, aztán megalázott, és valójában nem jó ember?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan megtetszett nekem, és közeledtem felé, de hamar érzékeltem, hogy kb. le se sz**r, ezért leálltam, és csak távolból szomorkodtam. Aztán mégis úgy láttam érdeklem, majd amikor erre reagáltam, egyáltalán nem nyomulósan, mert nem voltam már biztos magamban, megalázott, és érzékeltette, hogy lenéz engem, és hogy egy pillantást sem érdemlek. Ami a legrosszabb, hogy élvezte, hogy megalázhat, szemét volt velem és direkt csinálta. Többször megpróbálta eljátszani ugyanezt, csak egy idő után erőt vettem magamon és nem hagytam magam. Hallottam később, hogy ő ilyen, és más sz**rságokat is meséltek róla, amiket csinál, amik alapján egy gerinctelen kis senki, és el is hiszem, látom én is.

Ennek ellenére, ha meglátom odáig vagyok, nem tudom elképzelni, hogy valaki mást fogok akarni, annyira okos, vonzó, művelt, jó a stílusa, közös az érdeklődésünk, annyira tetszik minden szempontból, persze azt leszámítva, amiket művel.

Nem vagyok normális, tudom. De miért van ez, hogy lehet, hogy mégis tetszik, mégis remélem, hogy egy nap majd kiderül, hogy ő más? Miért érzem azt, hogy azért utasított el, mert én nem vagyok elég jó neki? Jónak akarom látni, és úgy érzem messze felettem áll. Pedig bárki mással ha ezt történik, azonnal azt mondom, hogy ez egy sunyi kis f**sz, és ő az aki nem érdemel meg senkit, nem pedig fordítva.

Úgy érzem, ha lesz majd valaki más, az sem lesz olyan magas szinten, mint ő, és bárki akinek megtetszem bénább ember, mint ő, mert ha olyan szinten lenne mint ő, akkor nem tetszenék meg neki.

Hogy tudnék kigyógyulni ebből a gondolkodásmódból?


20/L



2020. jún. 2. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Rajongás ez inkabb, majd kinovod
2020. jún. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tipikus fuckboyról van szó, hanem egy ilyen különcködő, csendes művész srácról, emiatt nehéz őt nem különlegesnek látnom.
2020. jún. 2. 15:09
 3/6 Noren1989 ***** válasza:
70%
Keress szakembert. Mentálhigiénéset.
2020. jún. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Fel kéne keresned egy pszichologust, ennek valószínűleg van valamilyen előzménye. Ez nem normalis.
2020. jún. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit láttam ilyet, jó srác, meg nem mindig olyan, majd meg változik, stb. Ez azért van mert bele zúgtál nem lesz jobb meg kedvesebb csak te akarod hinni, majd egyszer fel vesz és el dobb és a végén úgy is te fogsz sírni. Hiába is írunk ide bármit úgy is ez lesz, mert nem akarod elhinni hogy nem változik meg miattad egy picit, és veled más lesz, a nő akkor foglakózik egy pasival ha többet érez iránta na, nálad is ez van. Vagy kerülöd vagy sok sírás vár rád.
2020. jún. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Még éretlen vagy, ennyi az egész. 20 évesen még érthető, majd rájössz, hogy hülyeség hagyni, hogy a hormonjaid irányítsanak. Ha valakinek a jelleme undorít, az nem szerelem, hanem maximum nagyon erős vonzalom, de még nincs elég önismereted ahhoz, hogy a dolgok mélyére áss, elkezdhetsz ezzel foglalkozni, csak a hasznodra válik. A "szerelem" meg a vonzalom meg édeskevés egy jó kapcsolathoz, de ezt 20 évesen még nem tudja az ember.

Olyan nincs, hogy valaki majd a kedvedért megváltozik és olyan sincs, hogy egy ilyen viselkedésű és jellemű szardarab igazából csak egy meg nem értett, sebzett, csodás lelkű ember.. Ilyen max a romantikus vígjátékokban létezik, meg talán még egy-két mesében. Ha tudod, tartsd tőle távol magad, ne is legyen szem előtt, úgy könnyebb lesz ezt leküzdeni.

2020. jún. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!