Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent ez a nőknél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez a nőknél?

Figyelt kérdés
Van egy nő akivel egy ideje ismerkedek, tök jól elvagyunk stb de néha úgy elnizonytalanít hogy az hihetetlen és nem tudom hogy most mit kéne hinnem. Pl ha azt írom Neki hogy szeretem, akkor sose mondja hogy Ő is vagy akármi, csak küld egy puszilkodós emojit Vagy hogy eltűnik ilyen 5 órákra pedig elmondása szerint semmi dolga nincsen, amimor meg visszajön 1 szavas válaszokat ad, de azokat is flegmán mimt ha tettem volna ellene bármit is. Magától semmi jelet nem mutat afelé hogy szeretne, csak ha kihúzom belőle kb. Elvileg Ő is szeret engem, legalábbis ezt mondta egyszer mikor gyanussá vált hogy mindig mikor azt mondom Neki hogy szeretem sose mond rá semmi viszonzót. Erre annyi volt a valasza hogy Ő mondta már hogy szeret engem csak nem figyeltem. Most mit kellene hinnem?

2022. júl. 3. 18:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hölgyeim, A szorongó típusú férfi mintapèldàjàt olvashatjàk!


!!Gecc "6-8 óra"!!!!


Ki fog baxszni mert túl sok vagy neki,és az életbe nem lesz neki melletted saját tere/ideje - én erre pènzt is tennék

2022. júl. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!