Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent ez a nőknél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez a nőknél?

Figyelt kérdés
Van egy nő akivel egy ideje ismerkedek, tök jól elvagyunk stb de néha úgy elnizonytalanít hogy az hihetetlen és nem tudom hogy most mit kéne hinnem. Pl ha azt írom Neki hogy szeretem, akkor sose mondja hogy Ő is vagy akármi, csak küld egy puszilkodós emojit Vagy hogy eltűnik ilyen 5 órákra pedig elmondása szerint semmi dolga nincsen, amimor meg visszajön 1 szavas válaszokat ad, de azokat is flegmán mimt ha tettem volna ellene bármit is. Magától semmi jelet nem mutat afelé hogy szeretne, csak ha kihúzom belőle kb. Elvileg Ő is szeret engem, legalábbis ezt mondta egyszer mikor gyanussá vált hogy mindig mikor azt mondom Neki hogy szeretem sose mond rá semmi viszonzót. Erre annyi volt a valasza hogy Ő mondta már hogy szeret engem csak nem figyeltem. Most mit kellene hinnem?

2022. júl. 3. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Azt jelenti, hogy egyáltalán nem szeret, talonban tart arra az esetre, ha más nem foglalkozna vele. Kuka.
2022. júl. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Hogy egy kétségbeesett feminim férfi vagy
2022. júl. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Inkább az baj, hogy elbagatellizálja a megérzésedet és nem akar bizonyítani, esetleg engesztelve vigasztalni ha bizonytalan vagy!

(függetlenül attól, ha igaza is van, mivel attól még érezheted magad elhanyagolva!)

2022. júl. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de nem teljesen egyértelmű. Találkoztatok már élőben?
2022. júl. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem a szavak a szeret nyelve.

Egyébként akivel még csak ismerkedsz nem is várhatod el, hogy ezt mindig visszamondja neked, ha nem jön (még) a szájára.

2022. júl. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
Ha nem tesz semmit eltunik, szavakban ir, azonnal lepj ki. Ez teljesen kuka. Ne kuzdj olyaner aki nem erdemli meg.
2022. júl. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A nők nem egy homogén massza, nincs egy külön nyelvük.

Nőként én annyit tudok mondani, hogy nem mondanám soha olyannak, hogy szeretem, akivel csak ismerkedem. Nem lehet ezt így komolyan venni. Csak kapcsolatban.

Valószínű ő sem tud mit kezdeni ezzel, de nem akar megbántani.

2022. júl. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocs, de csak ismerkedtek, talán még nem is találkoztatok vagy alig, az hogy "szereted" nehezen vehető komolyan.
2022. júl. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez így érthető is, de Ő kezdeményezte ezt. Tehát mi eleve barátok voltunk, és elkezdte kapcsolat irányána terelni a dolgokat. Tuti nem csal meg, nincs más Neki, csak néha olyan húúú de szuper minden, aztán másnap meg tisztára kész van, tehát ez az érzed hogy nem kíváncsi Rád. Dr ha meg bedurculok és nem keresem én se akkor meg Ő keres és úgy fogja fel hogy kerülöm és hogy nem szeretem. Pedig csak azt csináltam amit Ő
2022. júl. 3. 23:55
 10/11 A kérdező kommentje:
Tehát csak az nem világos, hogy ha egyszer minden faszán megy, sinen vagytok meg minden. Akkor miért rondít bele? Miért bizonytalanít el? Persze mindenkinek vannak rossz napjai de nem 2-3 naponta, Nekem is vannak de sose rajta adtam ki. Sőt Ő mellette elmúlt minden arra az időra amég beszéhettem Vele. Visszatérve a kérdésre igen taliztunk már, amikor szóbaáll Velem akkor ilyen napi 6-8 órát is elcsevegünk telefonon. Másnap meg ha olyan napja van akkor 2-3 napig teljesen kerül. És ezt nem vágom hogy mi ez az átmenet. Egy szókimondó nőről beszélünk, megmondaná ha lenne bármi baja vagy unna, de nem volt erre példa. Viszont ez Nekem marha furi hogy egyiknap alig bírunk elköszönni egymástól úgy egybevagyunk. Máskor meg örülsz ha egyáltalán leláttamoz (úgy hogy nincs munkában és elvileg dolga se volt)
2022. júl. 4. 00:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!