Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hogy kijussak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krómgyűrű kérdése:

Mit csináljak, hogy kijussak ebből az ördögi körből? 22/F

Figyelt kérdés

Szóval kezdem magamról.

Világ életemben nem voltam lányok társaságában és amikor eljött az idő, akkor rohadt nehezen ment a csajozás, így nem lett barátnőm. Nem tudtam rendesen kommunikálni velük egyszóval. Azonban folyton az a hősszerelmes srác voltam. Ha már egy lány (aki tetszett nekem) beszélgetés közben rám mosolygott, akkor már elkezdtem álmodozni, jövőt tervezni és fantáziálni. Ezen esetekben 100%-ban csalódás ért, ugyanis nem jöttünk össze. Ez előfordult 3-4 lány esetében is, míg sulis voltam.


Aztán elkezdtem melózni és találkoztam egy gyönyörű nővel, aki mondjuk idősebb nálam, de engem nem zavar.

Jól kijön velem, jól el tudunk beszélgetni akár több mindenről és csodálkozok magamon, hogy ilyen jól megy már a társalgás az ellenkező nemmel. Persze, szerelmes lettem és újra bekövetkezett a fent említett jelenség (álmodozás, fantaziálás). Úgy éreztem, hogy szikrázik közöttünk a levegő.


Aztán amikor már oda jutottam, hogy elhívjam valahova, akkor nagy nehezen, de kedvesen és barátságosan közölte, hogy van barátja.

Először simán vettem a lapot, hagytam is. Azután eltelt pár hét, szinte ugyanúgy beszélgetek vele, de még érzem, hogy nem tudtam elengedni sajnos, pedig ideje lenne.


Ezek a lányok téma egy ördögi kör. Sportolok, motorozok, lekötöm az időmet, de tudom, hogy görcsösen kapaszkodok abba, hogy legyen barátnőm. Jól tudom, hogy még egyáltalán nem vagyok vele elkésve, de zavar ez az egész, biztos érzett más is így. Pláne ha az összes barátomnak van valakije.

Legszívesebben elengedném az egész történetet és azt mondanám, hogy azt se bánnám, ha 30-35 éves koromban lenne kapcsolatom, vagy egyáltalán nem lenne.


Hogy engedjem el a dolgot ezzel a nővel, illetve az egész csajozással?



2022. jún. 30. 06:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Már úgy érzem magam, hogy 40 éves koromra se jövök össze senkivel.

Azt vettem észre, hogy ha nincs az ismerkedés mögött egy kis álmodozás, fantázia, akkor nem lesz abból a dologból semmi.

2022. júl. 4. 17:28
 12/12 anonim ***** válasza:

Hogyha szorongásaid vannak, amit egyedül nem tudsz kezelni, keress fel egy szakembert, ő segíteni fog!


Egyébként amire figyelned kell: tudatosság. Igen, nem egyszerű elsajátítani, de működik, hiszen rólad van szó! Egyszerűen amíg nincs randi, ne táplálj mások iránt komoly érzelmeket, ne agyalj rajta, képzeld el milyen, mert csak önmagad szivatod. Amíg nem randiztok, nem ismered meg mélyebben, csak a külseje tetszik! Hány vonzó nőt látsz egy nap? Biztos vagyok benne, hogy nem csak egyet, ugyanakkor a direkt rajta lévő ábrándozás, idealizálás miatt téves képed lesz a fejedben és beleszeretsz az illúzióba.

2022. júl. 6. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!