Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hogy kijussak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krómgyűrű kérdése:

Mit csináljak, hogy kijussak ebből az ördögi körből? 22/F

Figyelt kérdés

Szóval kezdem magamról.

Világ életemben nem voltam lányok társaságában és amikor eljött az idő, akkor rohadt nehezen ment a csajozás, így nem lett barátnőm. Nem tudtam rendesen kommunikálni velük egyszóval. Azonban folyton az a hősszerelmes srác voltam. Ha már egy lány (aki tetszett nekem) beszélgetés közben rám mosolygott, akkor már elkezdtem álmodozni, jövőt tervezni és fantáziálni. Ezen esetekben 100%-ban csalódás ért, ugyanis nem jöttünk össze. Ez előfordult 3-4 lány esetében is, míg sulis voltam.


Aztán elkezdtem melózni és találkoztam egy gyönyörű nővel, aki mondjuk idősebb nálam, de engem nem zavar.

Jól kijön velem, jól el tudunk beszélgetni akár több mindenről és csodálkozok magamon, hogy ilyen jól megy már a társalgás az ellenkező nemmel. Persze, szerelmes lettem és újra bekövetkezett a fent említett jelenség (álmodozás, fantaziálás). Úgy éreztem, hogy szikrázik közöttünk a levegő.


Aztán amikor már oda jutottam, hogy elhívjam valahova, akkor nagy nehezen, de kedvesen és barátságosan közölte, hogy van barátja.

Először simán vettem a lapot, hagytam is. Azután eltelt pár hét, szinte ugyanúgy beszélgetek vele, de még érzem, hogy nem tudtam elengedni sajnos, pedig ideje lenne.


Ezek a lányok téma egy ördögi kör. Sportolok, motorozok, lekötöm az időmet, de tudom, hogy görcsösen kapaszkodok abba, hogy legyen barátnőm. Jól tudom, hogy még egyáltalán nem vagyok vele elkésve, de zavar ez az egész, biztos érzett más is így. Pláne ha az összes barátomnak van valakije.

Legszívesebben elengedném az egész történetet és azt mondanám, hogy azt se bánnám, ha 30-35 éves koromban lenne kapcsolatom, vagy egyáltalán nem lenne.


Hogy engedjem el a dolgot ezzel a nővel, illetve az egész csajozással?



2022. jún. 30. 06:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

"görcsösen kapaszkodok abba, hogy legyen barátnőm"


Lazíts. Engedd el. Minden megoldódik magától.

2022. jún. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Leírva könnyű, de megcsinálni nehezebb.

Első lépés, hogy tanuld meg jól érezni magad, élvezd az életed. Rengeteg dolog van, ami független fiatal férfiként egyszerűbb, mint amikor lehorgonyzol. Kezdetnek mondjuk ezekből írj egy bakancslistát.

Az jó, hogy vannak barátaid. Itt a nyár, csináljatok egy nagy grillpartit, ahova mindenki viheti a csaját, a tesót, a szomszédot, stb. Még az is lehet, hogy direkt hívnak el egy szingli egy csajt, akivel szerintük passzoltok. Járj te is nyitott szemmel! Legyél kedves, udvarias, igyekezz pár kedves szót váltani a nőkkel. Nem kell tolakodónak lenni. Pl. pénteken jó hétvégét kívánsz a kasszás csajnak. Ebből is indulhat kommunikáció, ha szimpatikus vagy neki.

Az álmodozást meg tudatosan szüntesd be! Csak beleéled magad valamibe, ami csak a fejedben létezik, és sokkal nagyobb csalódásként éled meg, ha nem jön össze. Ez úgy nagyjából minden területre igaz az életben.

2022. jún. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Beteg vagy
2022. jún. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt kellene feloldani, hogy az ismeretség ilyen korai szakaszában már szerelembe esel, fellángolsz. Lehet, hogy ez távol áll tőled, de szerintem el kellene kezdened randizni, akár netes társkeresők által. Ha több nővel kommunikálsz, gyakorlatot szerzel, már nem leszel ennyire befeszülve, és azt is látni fogod, hogy van több opciód.
2022. jún. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%

Túl nagy értéket tulajdonítasz a nőknek. Nézd meg a bunkó srácokat, azok nagy ívben tesznek a csajok érzéseire. Egy rakás kérdés van arról itt, hogy a csaj pasija milyen bunkó - de mégis vele van.


Ezzel most nem azt akarom mondani, hogy légy te is bunkó, de lazábbnak kellene lenned.


"de kedvesen és barátságosan közölte, hogy van barátja."


Ne dőlj be a kamu szövegnek: lehet, hogy volt barátja, de nem azért utasított téged vissza. Ha jobbnak (pl. férifiasabbnak) találna téged, azonnal dobná a másikat miattad.

2022. jún. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#1: Bárcsak így lenne! :) De folyton a témán jár az agyam, mégha valami mást is csinálok..


#2: Az álmodozást már próbálom kordában tartani több-kevesebb sikerrel. Sajnos a baráti kapcsolataim megromlottak. Amúgy se volt sok barátom, most meg pláne amióta dolgozom. 220 km-re vagyok az otthonomtól, hétvégén hazajárok, akkor megy a kertészkedés, motorozás, de itt Pesten nem járok el sehova, barátaim, rokonaim nincsenek itt.


#3:. Fejtsd ki kérlek!


#4: Igen, ezt kellene valami úton -módon leküzdeni. A netes társkeresőktől valahogy írtózom, randizni meg nem tudok, ha nincs női egyén a társaságomban. Mint mondtam a baráti kapcsolataim is el lettek hanyagolva.


#5: Szerintem ez logikus, ha van valakinek barátja, szereti is és jónak látja, akkor nyilván nem fogja csak úgy eldobni.


Várok több választ is!:)

2022. jún. 30. 15:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Jó, hát a lehetőség adott, meg az eszköz is, mitől lenne jobb a helyzet, ha ugyanazt csinálod továbbra is?
2022. jún. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ez a baj, hogy nem látok kiutat. Inkább elfelejteném őket, minthogy elkezdenék randizni. Valahogy az nem az én stílusom. Ahhoz, hogy valakit elhívjak randira, ahhoz ismernem kellene a nőt legalább 1-2 évig.


Ha továbbra is marad ez a helyzet, attól javulnék?

Azt mondják, hogy az idő sok mindenre gyógyír.

2022. jún. 30. 21:36
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eleget vártál. :D
2022. jún. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Még nagyon fiatal vagy, úgy írsz, mintha 40 éves korodra nem jöttél volna még össze nővel, de ne kezdjél rögtön álmodozni, előbb ismerd meg a lányt, és ha már párszor találkoztatok is, akkor kezdjél álmodozni.
2022. júl. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!