Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fontos, hogy ki legyen mondva,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos, hogy ki legyen mondva, hogy járunk?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel már hétszer találkoztam és egyértelmű, hogy járunk, viszont nincs kimondva. Másoknál ez hogy van?

2022. jún. 18. 01:48
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem feltétlen fontos, hogy ki legyen mondva a dolog.
2022. jún. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát az fontos, hogy biztos mindketten ugyanazt tudjátok. Ha nem mondta ki, hogy szerinte jártok, honnan tudod, hogy jártok?
2022. jún. 18. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát érdemes kimondása, hogy együtt vagytok és hogy kizárólagosan, tehát, hogy nem randiztok mással. Feltéve, ha mindketten monogám kapcsolatban gondolkodtok. Ha ezeket megbeszélitek, egyrészt eldöntitek, hogy mikor lesz az évfordulótok, másrészt ha még randizik mással vagy "megcsalna", ő is tudni fog róla, hogy nem valami laza kapcsolatban vagytok, hanem komolyan gondoljátok. Tudom, hogy alapból tök egyszerűnek tűnik, hogy randizunk, többször talizunk, akkor együtt vagyunk. De ameddig nincs kimondva, addig könnyen lehetnek félreértések.
2022. jún. 18. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha mindkettőtök számára egyértelmű, szerintem nem fontos. Az elvárásokat viszont érdemes megbeszélni (monogamia, jövőbeli tervek).
2022. jún. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Én a 4. randin mondtam neki hogy szimpatikus nekem és tekinthetünk magunkra párkapcsolatként. Helyeselte és együtt letöröltük a tindert. :D
2022. jún. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hallottam, a 60-as években megkérdezték hogy "Járunk?" vagy "Nincs kedved járni?". Tudom, furcsán hangzik. Zenés-táncos mulatságok voltak és a fiúk hazakísérték a lányokat. Ha nem működött, szakítottak. Ami durva volt, hogy némelyik szülő a mulatságba is elkísérte a csemetéjét. Vagy 10-re otthon kellett lenni, mert jött a pofon.
2022. jún. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is jobban szeretem, ha ki van mondva. Manapság a X-ik randi után vagy a szex után se tudják hogy hányadán állnak a másikkal, aztán még ki tudja hánnyal vannak közben. Ha nem is így hogy járunk, de tudtára adni hogy nem közömbös a számodra és hogy megpróbálhatnátok együtt. Vagy valahogy érzelmileg lefixálni, lekommunikálni a dolgot. Ha nagyon működik, akkor erre nem nagyon van szükség.
2022. jún. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!