Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akivel barátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19780805 kérdése:

Van egy lány akivel barátok vagyunk pár hónapja együtt voltunk szeretkeztünk,szerelmes lettem belé elmondtam neki de ő csak barátként tekint rám bár vannak érzései! de én kapcsolatot szeretnék vele ő nem!! miért?3

Figyelt kérdés
Barátok voltunk .. szeretők lettünk szeretem őt el.is mondt neki ,de az ő érzései nem olyanok mint az enyém 😔sokat találkozunk de nekem így nagyon fáj az egész hogy csak barátként kezel...mit csináljak most ?
2022. jún. 10. 07:25
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Nekem magas, hogy tud valakit barátként kezelni, akivel lefekszik. Én is nő vagyok, de ha valakivel már képes vagyok a szexre, akkor tuti, hogy nem csak barátként tekintek rá. Az egyik legnagyobb különbség a szerelem és a barátság között, hogy az előbbiben van szexuális vonzalom.
2022. jún. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg külsőleg rendben vagy neki. De más valami nem tetszik neki Benned.
2022. jún. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1es..igen én is pontosan így gondolom ahogy te azt mondta vannak érzései de egy 13 éves kapcsolaton van túl lassan egy éve él egyedül szeret velem lenni minden jó amit együtt csinalunk keres is hiányzom is neki de nem szeretne komoly kapcsolatot ...most én akkor mit is csináljak ?
2022. jún. 10. 08:06
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom bro! Esetleg tarthatsz egy kis távolságot/szünetet, hogy átgondold a dolgokat és nyugodt lelkiismerettel túl tudj esni a csalódáson.

Nyugi! Majd lesz még nála is jobb... :,D

2022. jún. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2es lehetséges igen. Én elég határozott egyéniség vagyok nem nagyon engedek a 21ből...ha hiszel a spirituális dolgokban ..igazából nem a legjobb. Jegy vagyok oroszlán
2022. jún. 10. 08:07
 6/6 A kérdező kommentje:
4es lehetséges hogy igazad van el mondta igazából hogy nem úgy szeret mint ahogy én érzek iránta de nem akarja ezt a "baráti kapcsolatot"megszakítani nagyon jól tudja hogy én nem azért találkozom vele mert barátkozni akarok vele azon már túl vagyunk azt hiszem ..
2022. jún. 10. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!