Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 24 év korkülönbség, 10 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 év korkülönbség, 10 éve együtt. lehet sírig tartó?

Figyelt kérdés

én (N): 33

ő (F): 57



ő az első kapcsolatom volt... még így is sokszor megkapom, miért vagyok vele, mert apám lehetne, mire 40 leszek, ő már nyugdíjas.

van közös gyerek.


2022. máj. 9. 19:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
A mai világba már semmin nem lehet meglepődni, és bármi lehetséges.
2022. máj. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mikor jön az a sír. Egyébként működhet, de te valószínűleg szeretőt fogsz tartani idővel. Van is itt az oldalon egy nő ilyen helyzetben.

Nagyanyámék között amúgy működött, tudtommal szerető nélkül. Náluk 20 év volt, de nagyanyámnak nem ő volt az első kapcsolata.

2022. máj. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
blöe. Lehet, mert hamarosan meghal.
2022. máj. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
Egyébként en csak azt nem ertem (igy szinten idos szulok gyerekekent), hogy miert vallaltal egy majd 50 eves pasival (vagy akkor mar lehet el is mult annyi) gyereket? Arra a szerencsétlenre nem gondoltal, hogy azert jo lenne, ha az apja meg elne es aktiv eletmodot is tudna folytatni, mire a gyerek betolti a 30-at?
2022. máj. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
#4! Áruld már el, miért kell apukának aktív életmódot folytatni, amikor a gyereke betölti a harmincat?😂 Ha az ember 30 évesen már nem jár az apjával síelni, akkor jobb, ha meg se születik, vagy mi?
2022. máj. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Optimista, az apja is 85 éves koráig élt.
2022. máj. 9. 20:24
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Nem értem a kérdésedet. Van egy párod, szereted, gyerek is van, mi a gond?


Mondjuk 13 èv múlva 70 éves lesz, te meg 46. Na és? Vannak nagyon jó állapotú 70 éves pasik (apám pl), és vannak nagyon lepukkant 46 éves nők (remélem te nem leszel az!). De akkor tényleg mi van? Semmi.


Mondjuk 23 év múlva már necces lesz. Te egy fiatalos 56 leszel, ő meg már 80. Na az szívás. De addig még rengeteg idő van.

2022. máj. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát az egyik sírig tartóan biztosan lehet. Azért arra fel kell készülnöd, hogy még relatíve fiatal leszel, mire megözvegyülsz.
2022. máj. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Otos: az aktiv eletmodot nem sielesre ertettem, csak probaltam szepen megfogalmazni azt, hogy meg nincs lerobbanva. Pl meg erdemben reszt tud venni a gyereke eskuvojen, koccint a naszneppel, tancol is, nem mint a Pista bacsi, aki csak diszkent vesz reszt az esemenyen, meg illembol elhozzak, hogy el lehessen mondani, hogy a tata meg megelte az eskuvonket, ott volt a lagzin. Tudod, aki mar fel labbal a sirban van, mar nem tud semmit sem csinalni szinte.

Vagy arra gondoltam, hogy meg tud unokazni, nem csak ul a szekben es onnan nezi, mert felkelni sem tud mar nagyon.

2022. máj. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

#9! Ennek sincs sokkal nagyobb értelme. Az én apám se táncolt az esküvőmön. Egyrészt, mert már halott volt.(31 évesen halt meg, amikor én gyerek voltam), másrészt meg nem volt esküvőm, mivel sose akartam, és nem is lesz.

Érdekes, amikor itt valaki nem akar gyereket, a szülők meg akarnak unokát, akkor mindenki habzó szájjal fröcsög, hogy nem a szülő dönti el, hogy a gyereke szül-e. Most meg kiderül, hogy nem csak, hogy lehet unokát rendelni, hanem még az időpont is meghatározott?

Aki későn vállal gyereket, nyilván tisztában van azzal, hogy nem lesz olyan fitt, mire a gyerek felnő, mintha fiatalon vállalta volna. Ő ennek tudatában dönt. A gyereke meg nem szólhat bele, hogy neki mikor kellett volna, mivel fordítva SE működik. A gyerekvállalásról 2 embernek van joga dönteni. Az adott férfinak és a hozzá tartozó nőnek. Nem a gyereküknek és nem is a szüleiknek.

#5

2022. máj. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!