Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 24 év korkülönbség, 10 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 év korkülönbség, 10 éve együtt. lehet sírig tartó?

Figyelt kérdés

én (N): 33

ő (F): 57



ő az első kapcsolatom volt... még így is sokszor megkapom, miért vagyok vele, mert apám lehetne, mire 40 leszek, ő már nyugdíjas.

van közös gyerek.


2022. máj. 9. 19:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha ti jól érzitek magatokat, nem idegesit téged hogy sokan megneznek titeket, nem ozkodsz attol hogy megfogd a kezét egy nyilvános helyen nehogy más lássa, és ugyanolyan érzelmeket taplalsz iránta mint amilyen akkor volt amikor 23 éves voltal akkor persze működhet.


Sok mindenre láttunk már példát, apam idén lesz 50 éves, és volt egy barátnője aki 24 eves volt, azt hiszem 4 évig voltak együtt, (2 éve volt a no akkor volt 22) bár én ehhez már hozzá se szólok mert nevetséges kapcsolat volt már az elején látszott mire ment a no, de nálatok gondolom ez nem így van.


A pasik/férfiak szeretik ha egy jóval fiatalabb no van mellettük, fiatalabbnak érzik magukat tőle

2022. máj. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
36%
En ezt így nem tartom annyira soknak egyébként. Mármint nyilvan 24 év az sok, de ha belegondolok hogy a legtöbb pasi meg 57 evesen is kinez kb 50-nek, a nők meg azért oregednek és nem 20 évesnek néznek ki 33 evesen, nem tudom. Nem neznelek ki titeket az tuti
2022. máj. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Miert ne? Régen a koltoknek is ilyen fiatal nojei voltak, mondjuk mellettük mas is volt, remélem nálatok nem😃
2022. máj. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!