Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok ebbe a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok ebbe a Fiúba! Mit tegyek?!

Figyelt kérdés

Van egy 20 éves Fiú és nagyon bele szerettem Irto cuki és minden lány Imádja de én Imádom a legjobban őt! Szóval az a Helyzet Hogy többször Is mondta Hogy gyönyörű vagyok! Pedig egyáltalán nem tartom magam szépnek! Sőt rondának tartom magam! na szoval a lényeg az Hogy többször Is velem álmodott és énis vele De van neki Barátnője ma tudtam meg! Ez Igy most micsoda? Egyépként én 23 éves vagyok! És Budapestiek vagyunk mind Ketten régóta Ismerjük egymást



Lehet valami Köztünk egyszer?

És amúgy van Barátnője De mégis szeretne velem találkozni! Nem értem ezt az egészet nagyon össze zavarodok mikor róla van szó vagy róla Beszélek vagy akár vele Beszélek össze vissza Irkálok mindent lécike segítsetek nagyon Fontos lenne! Halálosan szerelmes vagyok Belé! Mert Irto cuki és aranyos meg kedves meg romantikus tipus egy rossz szót se tudok Beszélni/mondani róla!



2022. máj. 13. 22:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
pont az eszed miatt tudja hülyíteni.
2022. máj. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Tini kategória.
2022. máj. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!