Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok ebbe a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok ebbe a Fiúba! Mit tegyek?!

Figyelt kérdés

Van egy 20 éves Fiú és nagyon bele szerettem Irto cuki és minden lány Imádja de én Imádom a legjobban őt! Szóval az a Helyzet Hogy többször Is mondta Hogy gyönyörű vagyok! Pedig egyáltalán nem tartom magam szépnek! Sőt rondának tartom magam! na szoval a lényeg az Hogy többször Is velem álmodott és énis vele De van neki Barátnője ma tudtam meg! Ez Igy most micsoda? Egyépként én 23 éves vagyok! És Budapestiek vagyunk mind Ketten régóta Ismerjük egymást



Lehet valami Köztünk egyszer?

És amúgy van Barátnője De mégis szeretne velem találkozni! Nem értem ezt az egészet nagyon össze zavarodok mikor róla van szó vagy róla Beszélek vagy akár vele Beszélek össze vissza Irkálok mindent lécike segítsetek nagyon Fontos lenne! Halálosan szerelmes vagyok Belé! Mert Irto cuki és aranyos meg kedves meg romantikus tipus egy rossz szót se tudok Beszélni/mondani róla!



2022. máj. 13. 22:19
1 2
 1/12 rolivagyokszia válasza:
82%
Szerintem ne félj a srác miatt, ezek alapján nem véletlen szeretne találkozni veled. :)
2022. máj. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát ez érthető, De van neki Barátnője és ezt nem értem Hogy akkor miért akar velem találkozni? Énis szeretnék vele amúgy
2022. máj. 13. 22:31
 3/12 rolivagyokszia válasza:
Hát az már rajta múlik mit akarhat, mennyire komolyak a szándékai. Ha igy viszonyul hozzád nem gondolom hogy barátként tekintene rád. De ha találkoztok úgyis kiderül mit szeretne.
2022. máj. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Komolyan 23 éves vagy? Egy tízest letagadhatnál simán.
2022. máj. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
13nak tűnsz írás alapján. Vagy egy újabb troll pasinak.
2022. máj. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne tegyél semmit, barátnője van. Lehet, hogy minden nőnek udvarolgat, sőt az is, hogy lefekszik velük, mert ő ezt leszarja.

Ha ragaszkodik a találkozáshoz, akkor kérdezd meg, hogy a barátnőjét ez nem zavarja -e.

Nekem trollgyanús, annyira helytelen az írás, és tipikus hibákkal teli, aki nem tud írni nem ennyire konzekvens.

2022. máj. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
76%
Szia, szerintem egy találkozást megér hátha kisül belőle valami, viszont én nem tudom te hogy vagy vele de nekem erről a barátnősdisről az jutott eszembe hogyha a mostani barátnőjével ezt teszi és más lányokkal beszél, akkor veled is megtehetné a jövőben és ez egy elég szar ügy..
2022. máj. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy nem tudsz a barátja lenni, barátnője pedig van, tehát döntse el, mit akar!
2022. máj. 14. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A trollok nagyon erőlködnek, hogy életben tartsák ezt a kategóriát :D
2022. máj. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tini kategória.
2022. máj. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!