Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak? Szakítsam meg vele a kapcsolatot hogy ne legyen olyan rossz?

Figyelt kérdés
Van egy férfi barátom, nagyon értelmes, jó vele beszélgetni, nagyon szórakoztató, és nem mellesleg szerintem nagyon helyes srác. Őt még nem érte “szerelmi csalódás”, mindig gyönyörű nőkkel van szexkapcsolta. A “szeretőjét” egyszer egy buliba is elhozta. A nő dögös, szőke, magas karcsú, nincs olyan helyzet amiben nem néz ki jól. Én pont ennek az ellentéte vagyok… plusz tuti hogy csak haverként gondol rám. Ő mindig nagyon sokat mesél a szexuális életéről, de én sosem szoktam, nem szeretnék előtte lebőgni. Szóval eléggé beleszerettem szerintem, de tuti hogy egy cseppet sem vagyok az esete, meg amúgy is csoda hogy egy ilyen pasi egyáltalán hozzám szól. Nem szeretném elveszíteni, de annyira rossz ez a céltalan vágyakozás, és hogy minden újabb csinos szőke mellett azt érzem hogy egyre kevesebb vagyok. Egy néhányszor már próbáltam neki elmondani a dolgot, de mindig valami közbejött, egy telefon, vagy csak simán közbeszólt. Szeretnék már párt, de így nem megy hogy minden randin amióta ismerem (jó amúgy az max 5 volt😅) arra vágyom hogy ő üljön a túloldalon…

2022. ápr. 28. 06:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg, hiszen barátként egyébként se tudtok működni. Ha elutasít, könnyebben továbblépsz, hiszen mindent megtettél, viszont ha ő is ugyanúgy érez, elhet egy jó párkapcsolatod.
2022. ápr. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Hívd el egy este. Üljetek be valahová és ott kérdezd meg volna-e kedve máskor is veled találkozni így!
2022. ápr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
Elérhetetlennek látszó álmok is kellenek az embernek, hogy mindig lássa; van még hova fejlődni. Szóval alapjában nincs ezzel semmi gond, csak nem szabad hagyni, hogy a szenvedélyeddé váljon.
2022. ápr. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!