Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyesmi hogyan lehetséges?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyesmi hogyan lehetséges? Mással volt már hasonló?

Figyelt kérdés

Pár hete egy találkozón fülig szerelmes lettem egy lányba, annyira mint még soha senki másba. Azóta bármi túlzás nélkül 0-24 csak rá gondolok, rettentően hiányzik a társasága és borzasztó érzés belegondolni hogy talán sosem lehet a párom. Úgy érzem Ő az igazi, senki másnál soha nem éreztem hasonlót.

A bökkenő az hogy ez a bizonyos lány gimiben 4 teljes éven át az osztálytársam volt. Ergo rengeteg időt töltöttem vele együtt, még ha nem is kettesben, de egy légtérben. És az alatt a négy év alatt nem éreztem ilyesmit iránta. Az túlzás hogy teljesen közömbös lett volna, mert tetszett valamennyire akkor is, szép, csinos, aranyos lánynak tartottam és a személyiségét is rettentő pozitívnak értékeltem már akkoriban is, de ilyen vonzalmat egyáltalán nem éreztem iránta, csak szimplán szimpatikus volt. Most viszont egy este alatt kitörölt mindent és mindenkit a fejemből, és úgy érzem ha egyetlen dolgot kérhetnék az élettől az ő lenne. De ezzel együtt rettentő furcsa nekem hogy miért nem estem bele már gimi alatt, és most meg miért igen egy pár óra leforgásán belül.

Nem tudom, ez normális? Létezik ilyen "késleltetett" szerelem? Főleg azért zavar borzasztóan, mert ha már akkoriban "célkeresztbe kerül" nálam akkor aktívan tettem volna érte hogy közelebb kerüljünk egymáshoz, mert akkor még szabad volt, most meg már úgy tudom nem az sajnos... :(



2022. ápr. 25. 00:48
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Nem ismered. Ez nem szerelem, csak vonzalom és tetszenek azok a tulajdonságok, amiket bele képzelsz.
2022. ápr. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

A szerelem olyan, mintha kombinálnál egy random generátort egy időzített bombával:

- lövésed sincs, mikor kapcsol be

- nem tudhatod, ki lesz akkor a fókuszban

- de az biztos, hogy baromi zavarbaejtő és váratlan lesz

2022. ápr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az elsőnek, ez inkább fellángolás, ami általában 2-3 hónap alatt kimúlik (3 ilyen példát is tudok hozni az életemből, 2 példa saját, 1 példa egy lány beszámolója az exéről).

A csajnak gondolom elég erős kisugárzása volt, emiatt zsongtál be iránta.

2022. ápr. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
#2-nek van igaza szerintem. En is szerettem bele 2 ev ismeretseg utan egy sracba egy delutan alatt. Fogalmam sincs hogy miert csak akkor....8 evig tartott.
2022. máj. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

#4

3-as vagyok.

Akkor ezek szerint ilyen is létezik :)

Végül is, mindenkinek igaza van, másrészt meg ez nem is túlságosan objektív téma, mint például közgazdaságtanról vitatkozni. Érzelmekről (ráadásul saját tapasztalatokról) jóval kevésbé lehet általános kinyilatkoztatásokat tenni, mint a mellékelt ábra is mutatja.

2022. máj. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Abban egyetértek a fenti válaszolókkal, hogy ez még nem szerelem. Csupán visszaidézed a múltat, az egy légtérben (Te használtad a szót) eltöltött éveket, örömet, bánatot.

Ugyanakkor azt tanácsolom, hogy érdeklődj a lány felől: egyedül él-e, vagy van párja. Ha igen, akkor azonnal vesd ki a fejedből a feléje való közeledést.

Kezdj el vele beszélgetni, kérdezz rá amit írtam és ha szingli, akkor beszélj meg vele egy találkozót. Egyelőre ne dobd el a fegyvert és érdeklődj. Aztán majd alakul...

Igen, van ilyen eset máskor is, hogy találkozón jönnek össze azok, akik eddig szinte közömbösek voltak egymásnak.

2022. jún. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!