Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akkor talált rád a szerelem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor talált rád a szerelem, amikor a legnagyobb szükséged volt rá, vagy amikor már rendben voltál magaddal?

Figyelt kérdés

A kérdés azért merült fel bennem, mert rokonoktól, barátoktól folyton azt hallgatom, hogy majd amikor rendben lesz az önbizalmam, önbecsülésem, kiegyensúlyozott leszek, rám talál a szerelem. Voltak már ilyen időszakaim, de ezek már inkább párkapcsolatokban alakultak ki, mikor azokba belekerültem, akkor inkább szükségem volt egy érzelmi löketre, szomjaztam rá.


Neked hogyan zajlott ez az egész? Elveszettség, vagy éppen kiegyensúlyozottság volt rád jellemző abban az időszakban, vagy abban hiszel, hogy minden a megfelelő időben, magától történt és fog történni, semmi ráhatásunk?



2022. ápr. 9. 20:47
 1/9 A kérdező kommentje:
Lemaradt két fontos kérdés: ez a kapcsolat tart még és mennyi ideje?
2022. ápr. 9. 20:48
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Igazuk van. Ha egy rakás szerencsétlenségnek érzed magad, azon nem egy nő fog változtatni. Sőt! Eléggé menekülni fognak tőled a nők, ha ilyen a kisugárzásod.

Először legyél tényleg magaddal rendben. Szeresd a munkád, legyen hobbid, legyenek barátaid. Ne egy nőtől várd, hogy majd boldoggá tegyen, legyél szingliként is boldog. Akkor sokkal vonzóbb leszel.

Amúgy csak gondold végig, fordított esetben te összejönnél egy nővel, akit csak az tenne boldoggá, hogy veled lehet? Ez azért elég nagy felelősség, és ijesztő is.

2022. ápr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A legutolsónál nem. Pont akkor, amikor nagyon magam alatt voltam, tehát a legnagyobb szükségem volt rá.
2022. ápr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 Azta, milyen pszichológiai jellemzést adtál rólam 5 mondat alapján és még a nemem is megfejtetted... ja, nem. :)
2022. ápr. 9. 21:05
 5/9 Laylah ***** válasza:
100%
Legutóbb? Egy szakítás után nyalogattam a lelki sebeimet, ahogyan a párom is. Tök random kezdtünk el beszélgetni játékban, aztán tól jól alakult. :) Bő 4 éve együtt.
2022. ápr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy rossz kapcsolatból léptem ki.

Egyedül éltem. Utaltam. Magányos voltam mindig, utáltam ahogy kinézek stb...

Nagyjából 1 év volt mire meguntam saját magam , hogy csak nyavalygok és kényszeresen pörgetem a badoot egy új kapcsolat reményében.

Elkezdtem edzeni otthon, rengeteget találkoztam a barátaimmal , kirándultunk, szórakoztunk. Végre jól éreztem magam a bőrömben.

Nagyon jól éreztem magam egyedül a lakásban. Megláttam annak is a pozitív oldalát.

Egyszer úgy döntöttem letörlöm a badoot, nincs rá szükségem, majd jön a szerelem amikor jön.

Akkor vettem észre hogy írt egy srác, akit csak azért néztem meg mert hasonlított a munkatársamra és azt hittem ő szivat és írt nekem.

Nyilván nem ő volt, de olyan vicces szöveget írt hogy vissza írtam neki Aztán itt kezdődött minden 😅

Azóta már van egy 7 hónapos kisfiunk 😊

29/N

2022. ápr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Külföldről jöttem haza egy szakítás miatt.Hamar találtam itthon melót és ott ismertem meg. :) 3 éve együtt.


Mintha direkt alakult volna így.

2022. ápr. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, most alakulnak a legjobban a dolgaim, amikor már jól érzem magam a bőrömben!...
2022. ápr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Le lehet pontozni nyugodtan, de ha velem egy savanyú, depressziós alak akar ismerkedni, elhajtom a fenébe. A sikeres, pozitív kisugárzású emberek a vonzók.
2022. ápr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!