Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi volt a legrosszabb válasz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legrosszabb válasz, amit egy szerelmi vallomásra kaptatok?

Figyelt kérdés

Láttam egy ilyen cikket, így kíváncsi vagyok a ti tapasztalatotokra.


(Nekem: 13 éves lehettem, akkor elmondtam egy fiúnak, hogy szeretem, aki erre azt mondta: kedves vagy, de nekem más tetszik :D

Azóta szerencsére nem történt ilyen, és ez is vicces utólag)


2022. febr. 6. 15:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

1. Bocsi, de nem vagy az esetem, nekem xy tetszik.

2. Bocsi, félreértettél valamit, én csak barátkozom veled.

3. Ha lefogynál 10-15 kilót, akkor lehet róla szó, hogy 1 pár legyünk.

Első körben ezek jutottak eszembe és ez mind 30 felett hangzott el. 39N

2022. febr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
A legrosszabb az volt, amikor kiderült, hogy ő is azt érzi, amit én és ennek ellenére vagyis pont emiatt lökött el magától. Nem vallottam neki szerelmet, anélkül is tudta. Azt mondta, megzavartam, ezért kell lezárni.
2022. febr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

"Jó, és?"

El tudtam volna süllyedni 😅

2022. febr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
15 évesen azt mondta egy 21 éves srác, hogy “Köszönöm.”😂
2022. febr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Latom akkor másnak is volt mar kellemetlen 😂


Egy barátnőm esetében a srác elkezdett nevetni, és azt mondta, jaj, de aranyos

2022. febr. 6. 16:08
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

A ghosting. Az mindent vitt.


14-15 évesen történt, de azóta is mély nyomot hagyott sajnos, pedig már 2 kapcsolatom is volt, ezek közül az egyik évekig tartott, és meg is kérték benne a kezemet.

2022. febr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
“Cuki vagy”. Mondta egy csaj 27 évesen.
2022. febr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
19-20 évesen szerelmes voltam egy egyetemi szaktársamba. Kis szak, 20-30-an voltunk az évfolyamon. A második félévben valamikor tavasszal megtudta és egy közös haverunkon keresztül megüzente undorodik a gondolattól, hogy velem legyen.
2022. febr. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Zavar a magasságod.


Ezt halál komolyan írom, megkaptam vagy 3-4×


(180 vagyok)

2022. febr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Tini korban tetszett egy gyerek kori barátom, de sosem vallottam be neki, mert tudtam hogy nem kölcsönös és mikor már kezdtem kilábalni a szerelemből. Akkor egy jó akarom bevallotta neki, hogy szerelmes vagyok belé, amikor tudta, hogy aznap nála leszek és egész este vele kell maradnom. Amikor hazajött akkor ő nem szólt semmit, de a legjobb barátja is ott volt egész este röhögését kellett hallgatnom. Ja és onnantól kezdve került a srác.
2022. febr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!