Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi volt a legrosszabb tanács,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legrosszabb tanács, amit valaha kaptál a párkeresés, randizás, párkapcsolat témakörén belül?

Figyelt kérdés
2020. nov. 29. 23:20
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Bántalmazó kapcsolatból kilépőben voltam - végre eljutottam oda, hogy be kell fejeznem vele-, de arra buzdítottak, hogy beszéljük meg a dolgokat, menjünk párterápiára + "kis dilisek vagytok, egymás mellett van a helyetek :)"

19 éves éves voltam mindössze, ő 20 és fél éve voltunk együtt. Sz.arrá bántott szavakkal és enyhén szexuálisan is bántott (nem érdekelte, hogy ha nem akartam, fájt). De persze, terápia.

2020. nov. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
"Add önmagad!" "Légy őszinte!"
2020. nov. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Hogy a hűtlenséget meg kell bocsátani, mert természetes... Szerencsére nem fogadtam meg.
2020. nov. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%

Amit a 2-es + "Engedd el, akkor jön, amikor nem számítasz rá!"

Jelentem, egyik sem jött be, mind értelmetlen bullshit.

(29 femcel)

2020. nov. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon gondold meg, hogy visszafogadod-e, nem érdemes újrakezdeni a kapcsolatokat!


Aznap szakítottam, eszembe sem jutott újrakezdeni. Ez volt a legértelmetlenebb tanács amit valaha kaptam XD

2020. nov. 30. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

"Egy botlást el lehet nézni, ha igazán szereted, és mindenki érdemel egy második esélyt."

Ez volt a legnagyobb hü.lyeség, amit elkövethettem abban a kapcsolatban.

2020. nov. 30. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Ezen az engedd el, majd jon a szerelem a semmibol dolgokon en is jot rohogok. 20 on evesen lehet, de 30 vagy 40 evesen ha nem teszel erte rengeteget, akkor bizony egyedul maradsz.
2020. nov. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%
"Add önmagad!" Ez a legrosszabb tanács, amit egy férfi kaphat párkereséskor. Folyamatosan színészkedni kell egy nő megszerzéséhez és megtartásához is, önmagadért soha egy nő sem fog szeretni.
2020. nov. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Legyél izmosabb , legyen minimum 250 ezred , legyen saját házad, legyen kocsid ..legyen mindened ¡!!!!!!
2020. nov. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
98%

Szülőtől tanács:

"Ne váljatok el, a gyereknek apja mellett a helye, szüksége van az apjára!"

-amikor az apa alkoholista

-bántalmazó

- csajozgat a nő háta mögött


Ezt a tanácsot gyakran osztogatják szülők, rokonok akik egyszerűen szégyellik, hogy a lányuk elválik, arra magasról tesznek, mennyire nyomorítja meg az életét. Legalább három ismerősömet, illetve anyámat próbálták lebeszélni a válásról, amikor a férfi különböző okok miatt alkalmatlan volt apának, férjnek.


"Idősebb férfit válassz, mert már kiélte magát" - haha ugyanúgy megcsal.

2020. nov. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!