Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy nőnek nagyobb a társada...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek nagyobb a társadalmi megbecsültsége, státusza, jobb végzettsége és fizetése van, attól még feltud valamiben nézni a férfira?

Figyelt kérdés

2022. febr. 2. 07:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Végzettség és fizetés kevés ahhoz, hogy felnézzünk valakire. Társadalmi megbecsültséget és státuszt nem tudom hova tenni. Mit értesz ezalatt?
2022. febr. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
78%

#10: Úgy fogalmazom, hogy természetesnek veszik, hogy egy nő kevésbé sikeres, mert kevesebbre tartják a nőket egyesek. Elég gáz az ilyen pasi. Aki olyannal jön, mint a kérdező, az ebbe a kategóriába tartozik.

És még a nők választanak fölé! A pasik választanak alá, mert nem bírják elviselni a sikeresebb nőket, mert önbizalomhiányosak.

2022. febr. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Volt melós párom, én pedig friss diplomás voltam akkor. Mondjuk a fizetésem nem sokkal volt nagyobb az ő bérénél, de ez is csak összeköltözéskor derült ki.

Szerettem, mert őszinte volt, jó a humora. Mindig kitalált valami programot és ösztönös érezte mi az ami nekem be fog jönni. Figyelmes volt mindig, de ami fő: nem csak velem hanem másokkal is. Pl. ugyanúgy előre sietett kinyitni az ajtót a 75 éves Joli néninek, a figyelmesség nemcsak annak járt akihez valami érdeke fűződött.

És szerintem nagyon intelligens is, dacára annak, hogy milyen közegből jött.

2022. febr. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyban múlik a férfin. Ha komplexusai vannak és megfelelési kényszere, vagy épp degradálja a nőt a magas státusza miatt, mert "irodában könnyű", akor én biztos nem tudnék rá felnézni, sőt. De egy értelmes, intelligens férfira, aki tiszteli a másikat és annak munkáját, végzettségtől függetlenül simán fel tudok nézni.
2022. febr. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. febr. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. voltam nőként ilyen kapcsolatban, és felnéztem arra, hogy pl. a párom mennyire gyakorlatias és mennyire ezermester típus (én nagyon nem értek a műszaki dolgokhoz, bútor-összeszereléshez/javításhoz stb.), hogy bizonyos területeken mennyivel nagyobb az ismerete / tudása.
2022. febr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
19%
Max ha a férfinak még nagyobb van. Női ösztön. Az egyenrangúság csak mese habbal.
2022. febr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
#12 Ez rám nem jellemző, nagyon félre értettél. Engem nem frusztrál, ha egy nő több pénzt visz haza, sőt inkább motivál. Nem értem az olyan embereket, akik bizonyos dolgokat nemiséggel kötnek össze, ez olyan 21. század ellenes.
2022. márc. 19. 08:12
 19/21 anonim ***** válasza:
24%
Mivel vannak örökérvényű dolgok amiket a 21.században divat fikázni illetve tagadni hogy egyáltalán létezik.
2022. márc. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Divat reakciósnak is lenni és fikázni a modern társadalomjobbító dolgokat, és tagadni azt, hogy sok minden működhet jobban.
2022. márc. 20. 11:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!