Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy nőnek nagyobb a társada...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek nagyobb a társadalmi megbecsültsége, státusza, jobb végzettsége és fizetése van, attól még feltud valamiben nézni a férfira?

Figyelt kérdés

2022. febr. 2. 07:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Fel, ha nem egy komplexusos férfit fog ki, aki folyton vegzálja őt emiatt.
2022. febr. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%

Hogyne. Ha egy férfi lelkileg stabil hátteret tud adni, megbízható, támogató társ, kiáll az igazságosság mellett, segíti a gyengébbet, és hasonló tulajdonságai vannak (szóval egy igaz, jó ember), miért ne nézhetne fel rá? Belső tulajdonságok miatt nem lehet felnézni?

De személyesen ismerek rá példát, hogy a nő orvos volt, elismert, kb 5x annyit keresett, mint a férje, aki megújuló energiaforrásos kis vállalkozásnál dolgozott, meg önkéntes alapon szociális munkát is végzett. A férj nem volt elismert, nem keresett jól, de egy jobb világért küzdött minden nap a bolygó és az emberek megsegítéséért. És a nő imádta ezért (is). Tudod van akinek nem a társadalmi elismertség meg a pénz számít egy kapcsolatban, hanem hogy a másik milyen ember.

2022. febr. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Egyetértek veletek! :)
2022. febr. 2. 07:57
 4/21 anonim ***** válasza:
2022. febr. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Természetesen, nem csak a végzettség és a fizetés miatt lehet felnézni valakire. Úgy tapasztaltam, hogy inkább a férfiakat szokta zavarni, ha egy nő "előrébb" tart az életben, mint ők.
2022. febr. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
25%
Mondjuk a #4-esnek igaza van valahol. Sokunk jött már ki olyan kapcsolatból, ahol az alacsonyabb státuszú párja folyton amiatt nyomorította lelkileg, mert “jaj én csak egy egyszerű munkás vagyok, aki folyton dolgozik, te pedig a fogyatékosságod miatt tanulsz még mindig”. Ezek az élmények eléggé átértékelik az ilyen viszonyokat - nem amiatt, mert lenéznénk minden munkást. Hogy őszinte legyek, én sem kezdenék újra ilyen emberrel, esetleg ha nagyon kiismertem előtte.
2022. febr. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%
Életemben nem néztem fel senkire a pénze vagy a státusza miatt. Elég hányás emberekre kéne akkor felnézni.
2022. febr. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
16%

Mai nők, hogy felnézzenek egy férfira? Bolond vagy?

A férfi egy utolsó féreg, aki nem csinál semmit, buta, egyik se ért el soha semmit.

Okos csakis a nő lehet, láthatod, a legjobb autókat hajtják, tanulnak, fejlődnek, az élvonalra törnek mindenhol....

2022. febr. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%

És ha te vagy jobb státusztban, stb, fel tudsz nézni a nőre?

Vagy úgy gondolod, rád egyoldalúan fel kell nézni csak mert farkad van?

2022. febr. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
45%
9-es beletrafált, ezek szerint a férfiak mind lenézik a nőket, ha az kevesebbet keres.
2022. febr. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!