Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Unalmas lennék ennek a lánynak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unalmas lennék ennek a lánynak?

Figyelt kérdés

Ő egy nagyon pörgős, társasági lány, a korábbi barátai is hasonló viselkedésűek, azok az igazi menő fiúk.

Én meg pont az ellenkező típusú fiú vagyok. Mellettem unatkozna? Tetszem neki, meg holnap fogunk találkozni, csak kicsit félek hogy unatkozni fog mellettem. Meg én nem beszélek sokat, nem vagyok szórakoztató.


2022. jan. 15. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudhatjuk, de szerintem nem jó ha ugyanolyan emberrel randizol mint te magad. Egy kapcsolatban szükség van egy kis feszültségre (a szó jó értelmében, de a rossz értelmében is ugyanez a hatás), ahhoz, hogy izgalmas legyen az egész hosszútávon. Ha van életed, céljaid, akkor nincs mitől tartanod.
2022. jan. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdező, te egy általad vonzónak talált (urambocsá' általad szeretett) ember hatására sem vagy képes megnyílni? Vagy egyszerűen csak azért "nem beszélsz sokat", mert nincs mondanivalód?
2022. jan. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!