Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy rendes, megbízható társ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy rendes, megbízható társ unalmas egy 18 vagy 20 feletti lánynak? 21/F

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 21:28
 1/8 A kérdező kommentje:
Gondolom igen, mert "Jaj nem elég izgalmas, meg nem elég férfias."
2009. aug. 17. 21:32
 2/8 anonim ***** válasza:

hidd el van ilyen is, meg olyan is. aki nem pörgős, arra azt mondják, hogy jó férjnek való.


de vannak olyan lányok akik 18 évesen is a nyugodtabbakat szeretik, 20 évesen meg pláne.

2009. aug. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy 20 évesen meg pláne? Én nem nagyon hiszem.
2009. aug. 17. 21:40
 4/8 anonim ***** válasza:
tényleg típus függő van akinek ez van akinek az ,azért mert rendes és megbízható valaki még nem biztos hogy unalmas is ,bár kinél mit takar a rendes.nem kell h naponta részegen fetrengjen egy pasi mert szerintem az kiábrándító de azért el tudjon lazulni ha oan az alkalom
2009. aug. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ugyértem 20 évesen plána van olyan aki a nyugisabbakat szereti
2009. aug. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A rendes pasik mindig unalmasak.


Én innen tudom hogy rendes vagyok.. mert magamat unalmasnak tartom. :S

2009. aug. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én 21 leszek és kb 16-17éves koromban volt a nagy bulizás,minden hétvégén,kiéltem magam mondhatni (soha nem volt 1éjszakás kaland,meg pasizás, ne erre gondolj!!)a barátom 20lesz (3éve vagyunk 1ütt)és még bulizna,de nekem már nem pálya.ezenkívül igen érett gondolkodású.Jobban tetszenek a kirándulások,családi bulik,dvd v egy nap csak a takaró alatt (vele):p mindenki más, valaki még 30évesen is pörög, valaki 18évesen megnyugszik mint én ,de van még ilyen ne félj, aki szintén erre vágyik :)
2009. aug. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsóvagyok, kihagytam hogy bármit feladnék érte,mert megbizható. mamár olyan ritka :(
2009. aug. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!