Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Régi oszt. Társ - cikis lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi oszt. Társ - cikis lenne ráírni facebookon? 17/L

Figyelt kérdés
van 1 régi osztálytársam még az előző sulimból. nemrég megkeresett ismerősnek. utsó évben nagyon tetszett, és talán én is neki de nem volt semmi közöttünk. gáz lenne ha ráírnék? én nagyon parázok az ilyen helyzetekben...
2011. ápr. 26. 22:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mitől parázol?
2011. ápr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz!!!
2011. ápr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

-szia mizu van veled rég láttalak nincs kedved találkozni? vagy osztálytalálkozot nem szervezünk?:D:D üljünk össze szervezzük meg együtt bennevagy?

-nem utáltam az osztályt

-óóó igen én is >( összeülünk kibeszélni őket?:D

2011. ápr. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat. hát nemtom, volt már rossz tapasztalat meg ilyesmik...meg nem akarok beégni:$:P
2011. ápr. 26. 22:37
 5/14 Regedit válasza:
Hát szerintem nem ciki :) Írj rá például azzal hogy :Jó volna szervezni egy osztály találkozót !
2011. ápr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 valaki a tömegből ***** válasza:
Énsem értem hogy miért kellen hogy parázz, hisz már nem az osztálytársad. Ez miért lenne ciki? :/
2011. ápr. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát ez egy jó kérdés. Én is voltam hasonló helyzetben, de én nem mertem írni neki, mert úgy voltam vele hogy minek foglalkozzak egy évekkel ezelőtti fellángolással. (Na jó, ezt igazán valaki tanácsolta, én meg ezen elkezdtem gondolkozni, és meggyőztem magam hogy tényleg butaság őt megkeresni)

Na de én nem akarlak lebeszélni, ha mondjuk haverok voltatok akkor írj neki, vagy írj az egyik képéhez :D

2011. ápr. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha tudsz mit mondani AKKOR HAJRÁ. Egyébként meg az kicsit fura le lehet hogy ráírsz,


-Szia

-Szia

-....

de mondjuk ezen sincs mit parázni.

2011. ápr. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

szerintem mindenképp írj, megkell próbálnod, én most az általános sulis osztálytársammal járok :D (pedig akkor nemis érdeklődtünk egymás iránt)

most nem egy suliba járunk, de valahogy mégis így alakult, szóval mit veszítesz? ha félsz a beégéstől, akkor öregen macskáid közt úgy halsz meg, hogy megbánod , hogy sose mertél élni/kockáztatni

szóval sok sikert

2011. ápr. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
írj rá! legalább felkelted az érdeklődését! sok sikert;)
2011. ápr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!