Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz, ha azt mondom egy irántam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha azt mondom egy irántam érdeklődő lánynak, hogy ne randizzunk, mert unalmas vagyok?

Figyelt kérdés
Ez elég lúzerül hangzik, de ez van. Nem vagyok tízéves, viszont ismerkedésben eléggé tapasztalatlan, aminek az egyik oka az, hogy nem tudok beszélgetni. A kérdésekre többnyire néhány szavas válaszokat adok, és ennyi. Új témák nem jutnak eszembe, amikről beszélni lehetne, általában csak hallgatok, ill. mások beszélgetéseit figyelem, azokhoz néha hozzászólok, de ha nekem kell valakivel beszélgetnem, az már nem megy. De hogy a konkrét esethez visszatérjek, járok egy ingyenes tanfolyamra, ahol az egyik addig ismeretlen csaj mellém ült ismerkedési céllal. Általános dolgokról beszéltünk, igazi beszélgetés nem alakult ki (ami nálam nem csoda...). Én "igazit" beszélgetni sokszor még azzal sem tudok, akit már ismerek, nem is vagyok egy társasági lény. Szóval a lány kedves, aranyos, de én azt már most tudom, hogy untatni fogom, és nem szeretném, ha emiattt csalódna, és inkább szólnék, hogy mégse. Lehet, hogy éretlen ez a gondolkodás, de mint írtam, tapasztalatlan vagyok.
2013. ápr. 28. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg! Ha elküldöd akkor sem lesztek együtt. Ha randiztok és nem jösz be neki mert unalmasnak tart akkor se jöttök össze. És örülj,hogy érdeklődnek utánad a csajok ;)
2013. ápr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az elsővel, próbáld meg. Mit veszíthetsz? Ha úgy érzed, hogy sima beszélgetés (mondjuk parkban/étteremben/stb.) nem jön össze, akkor valami olyan helyre szervezd, ahol olyan program van amiről tudsz beszélni.
2013. ápr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

NEkem is pont ugyanez a bajom, ezért vagyok még 27 évesen is szűz pali. Nem megy az ismerkedés.

Írásban teljesen jó a kommunikációs készségem, nem magamról modnom, hanem visszajelzések érdek nélkül, de mégis nővel, vagy végülis bárkivel SZEMTŐL SZEMBE élőszóban már abszolút le vagyok blokkolva. Nem jön a szó, nem jön a téma.

Ez hatalmas hátrány.

Volt már egykét nő akit leszólítottam, de annyira untam a társalgást, annyira zavarban voltam, frusztráltan éreztem magam, hogy hagytam is a fenébe az egészet. El egyik sem utasított konkrétan.

Így nem lehet! HA nem tudsz oldódni, ha nem tudsz pszichikailag "érdekes" lenni a nő számára, akkor véged, függetlenül attól,hogy mennyire jól nézel ki külsőre.

Mind azt fogja mondani, hogy áhhh, tegnap beszélgettem egy "pasival"- ez a szójárása mindegyiknek, na szóval, és hááát, állati unalmas volt, jól néz ki, de nem is tudom, olyan semmilyen..."

Társalgás nélkül nincsenek emberi kapcsolatok sajnos.

Még a némák is jobban társalognak nálam pl. mert van valami arckifejezés a tekintetükpn látszik, vannak gesztusaik, és életvidámak, ez marhasokat vet a latba, illetve az, hogy jelbeszéd... de az már mindegy.


Ott a gond, hogy a nők elvárják nagyon ezt a jó kommunikatív készséget, nekik nagyon ilyen téren nem kell szinte semmit tenniük. CSak elfogadják, hallgatják, náluk ugyan ritkán probléma a zárkózottság, hallgatagság, mert őket csak pusztán a kinézetük is eladja. Fordítva sajnos a jó kinézet még nem elég. Még egy füstös kocsmában ,egy diszkóban is csak akkor boldogulsz egyájszakással, ha van valami nyerő kezdeményezésed, amivel megfogod.

Idióta szar dumával ugyanúgy eltakarítanak mint a legunalmasabb sablon dumával.


Nekik az kell,hogy légy nem szokványos, légy rendkívüli! és főként mondj olyanokat amit még sose hallottak, ja és ne legyen idióta nőzős duma sem. Tehát igazából senki sem tudja hogy mi a jó, csak te tudd, és oldd meg! Fel van adva a lecke.

Én amondó vagyok,tököljön vele aki akar, én lebszom nagyívben. A fizetsz a szexért akkor pl. megszólalni se kell, ahhoz hogy patakzó puncit nyalj.

2013. ápr. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Végül is nem volt semmi, a további előadásokra nem tudtam elmenni a vizsgáim miatt, de kössz a válaszokat!

Bocs a késői reakcióért...

2013. júl. 28. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!