Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan legyek egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek egyszerre érdeklődő és nem érdeklődő?

Figyelt kérdés
Tehát randizgatok egy lánnyal ùgy 2hònapja ismerem és most érzem a szikrát, közel vagyunk ahhoz hogy összejöjjünk. Minden este beszélünk fbon. Viszont mindig én írok rá...és emiatt kicsit papucsnak érzem magam. Volt amikor nem volt fent fbon, és akkor ìrt smst hogy bocsi. Nagyon édesnek tartom ezt meg imàdok vele beszélgetni csak egy idő után lehet monotonná válik. Ezért kèrdezem hogy mit kéne tennem? Mert arra is gondoltam hogy nem keresem..Viszont arra mindig durcizik. Vagyis èrzem rajta. Viszont vmi kell mert az sem jò ha látja hogy mennyire oda vagyok érte. Vagyis azt akarom hogy robbanjon fel hogy mért nem keresem, de ne haragudjon meg. Hogy lehet ezt elérni?
2013. ápr. 10. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát igen... Ez egy ördögi kör... tökéletesen értem amit mondasz, de jó ötlettel sajnos nem tudok szolgálni... nő vagyok és fura nekem, hogy ő sosem ír rád... vagy taktikázik, vagy tényleg neki kevésbé fontos.
2013. ápr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ilyen, akkor ezen Te nem nagyon tudsz változtatni.. egyébként sem jó ennyit taktikázni. Ilyen és kész. Te meg olyan vagy amilyen. Ha jó Nektek együtt, legyetek együtt és beszélgessetek, vagy amit akartok :)
2013. ápr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam,de aztán rájöttem,hogy a másiknak is jól esik,ha én is ráírok.Ez kölcsönös kell,hogy legyen,úgy a legjobb:)
2013. ápr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

legy sajat magad, ne add el magadat teljesen masnak.

Annyira legyel erdeklödö, hogy a fontos dolgokat jegyezd meg. A piciket is, csak ne kerdezgess minden nap, de tudjad miröl van szo ha a tema feljön.


Egy alternativa (akar valosagban, akar csak megjatszva), ami nagyon jol be szokott valni az ilyen csajoknal akik huzzak az idöt es elvarjak, hogy te fuss:


Szervezz be 1-2 programot magadnak, ez barmi lehet, a legjobb ha valami cool dolog (motoros hetvege valahol, hegymaszas, 3 napos ivoparti haverokkal, de akar Harry Potter marathon is lehet ha felvallalod), a lenyeg, hogy lassa rajta kivül is van eleted, aktiv vagy, jol tudod erezni magadat.


Ez kicsit megörjiti a csajokat, hogy par napig nem leszel elerhetö (nem a sajat hibadbol, es meg baromi jol is fogod erezni magadat), es meg irigykednek is neha. Ilyenkor nagyon jön a hianyzok dolog, a "velem is törödj" beallitottsag, az "egesz ejjel rad gondoltam" es a többi. Ha csajok is vannak ezen a programon, annal jobb! Nem kell tagadni ezt!


Ez nem azt jelenti, hogy ignoralni kell 3 napig, ha ir egy SMSt, arra valaszolhatsz, csak eppen nagyon sietsz es 3 szoban valaszolsz, vagy 2 ora mulva, nagyon pozitiv kisugarzassal, hogy neked milyen jo ott ahol vagy, es de-megmutatnad-amit-latsz. Megörjiti öket. Te is irhatsz (ritkan!!!), hogy most volt 5 perces es eppen ragondoltal vagy hasonlo, de en megvarnam, hogy elsönek ö mit lep.

2013. ápr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!