Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 25 évesen már elkéstem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen már elkéstem a barátnő dologgal? Ti mikor találtátok meg az igazit?

Figyelt kérdés
A komolytalan, laza kapcsolatok nem érdekelnek. Mindig normális kapcsolatot szerettem volna egy aranyos lánnyal. Sokáig úgy voltam hogy majd lesz húszon éves koromra, mert eléggé későn érő voltam, meg önbizalom hiányos. Mostmár úgy érzem készen állnék egy kapcsolatra de kevés lány van akinek van értékrendje, meg nem felszínes, közönséges. Meg annyira csodálkozom azon amikor másoktól hallom azt hogy évek óta kapcsolatban vannak de még egy virágot sem kapott a barátjától. Fura hogy ennyire nem igénylik ezt a lányok, én tuti vennék a barátnőmnek.
2021. dec. 12. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

A felnőtté nyilvánítás 18. életév. De általában az érett férfikor 24-éves korban kezdődik.

Ha nincs gyengédség, akkor csak keretek vannak, érzelmi tartalom nincs, vagy csak felszínes.

A gyengédség virágban is kifejeződhet, de abban is, ha kiveszed a kezéből a porszívót, vagy magadhoz vonod és megcsókolod, csak úgy...

Az ünnepeknek mindig érzelmeket felébresztő szerepe is van. Egy névnap, egy születésnap, a megismerkedésünk évfordulója, a régi, közös helyek felkeresése, ahol egymásra találtunk, ahol közös élményeket szereztünk, mind segít megtartani a kapcsolatot, és gazdagítani is.


Meg fogod találni a normális lányt, akit keresel. Olyan helyeken kell járni-kelni, ahol az olyan lányok, nők fordulnak meg, akik a te igényszinted.


Igényelnék a lányok a figyelmességet, de nem tanították meg nekik, mert

már a szüleik is azt hitték, hogy a lecsupaszított kapcsolat az olyan modern. Aztán csodálkoztak, hogy magányosak, megkeseredettek.


Felsegíteni egy lány/nő kabátját. Előreengedni, vagy elsőként bemenni az étterembe, mert ez is több száz éves szokás: a vendéglátóipari egységbe elsőként a férfi lép be, védendő a nőt.


Kölcsönös tisztelet és kölcsönös figyelmesség.


Meg fogod találni, csak jó helyen keress, ne a bulizók között, és ne

a plázamicik között.

2021. dec. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
Jelentsétek már a srácot, nem igaz, hogy naponta itt sipítozik!!!
2021. dec. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A napi rendes srác mèg mindig keresi az igazit , lànyok , tuti fogás:


Előnyök:

Rendes

Kitartó

Èrett

Jó a monotonitàs tűrèse


Hàtrànyok:

Kissè demagóg

monoton

2021. dec. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Igen, elkéstél vele.
2021. dec. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!