Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen hamar találtatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hamar találtatok barátnőt egyetemen?

Figyelt kérdés

A kérdésem elsősorban azokhoz szól, akiknek középsuli alatt nem

Volt sosem barátnője.

Nagy ritkán beszélgetek lányokkal, ha úgy van, buliban kavargatok, meg volt egy komolyabb, akivel találkoztam, smároltam, de nem lett belőle semmi. (Ez 10.ben volt)

Akik elmentek egyetemre, azoknak milyen gyorsan lett barátnőjük? Persze nem csak egyetem, hanem persze az is, aki suli után elköltözött, csak a leggyakrabban gondolom egyetem miatt szoktak..

Nekem az az érzésem, higy a vársoban, ahol lakok senki sincs aki tetszene, szívesen összejönnék vele.

Jövőre egyetemhez sok reményt fűzök. Kinek mik a tapasztalatai?

Vagy lehet, hogy csak kifogást keresek, és ugyan ilyen sikertelen leszek egyetemen?

Valahogy tökre úgy képzelem el, hogy már szinte első naptól fogva, full idegenek között, csak beülök a terembe, és már is lesz valaki. Vagy csak az ém fantáziám? Mellesleg mérnöki egyetemre megyek Bécsbe, ahol lehet keveaebb is lesz a lány🤣

18/f



2020. dec. 12. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"már szinte első naptól fogva, full idegenek között, csak beülök a terembe, és már is lesz valaki."

Ezt felejtsd is el. Ha eddig sem ment az ismerkedés, csak úgy magától nem fog megváltozni.

Valakinek sikerül már az első hetekben, gólyatáborban. Nekem 4 év alatt semmi.

Attól, hogy egyetemre jársz, hirtelenjében nem fog megváltozni a párkapcsolati életed.

2020. dec. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Harmadéves vagyok villamosmérnöki karon, gimiben sem volt párom, most egyetemen sem találtam párt.


Sőt, kérdőre vonom, hogy valaha lesz-e barátnőm. Meglátjuk.


20F

2020. dec. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Tinder és hamar lesz csajod
2020. dec. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
71%

Nem szavaznám le a tindert, egyre elfogadottabb interneten csajozni. Persze ki kell szűrni, ahogy a való életben is.


Egyetemre járok, nálunk mivel mérnöki kar, szinte esélytlen a csajozás, úgyhogy maradnak az alternatívák.

2020. dec. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

#4


Tinderen, meg a többi társkeresőn egyszerűen nem írnak vissza értelmesen, mert közben 10-20 másik pasival is beszélgetnek(?) minimum... nyilván a lányok sem szakadhatnak 50 részre, de hogy így van-e értelme az internetes társkeresésnek, az eléggé megkérdőjelezhető.

:)


#2

2020. dec. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

#5

Nem mondasz különben butaságot, részben egyetértek veled. Sok a "csak poénból jöttem fel tinderre" típus, általában inkább azok nem írnak vissza értelmesen, de erre mondtam, hogy ki kell szűrni.


Szerintem pont az az értelme az internetes párkeresésnek, hogy nem csak 1 emberrel tudsz beszélni. Az, hogy ez így mennyire célravezető az már más kérdés.

2020. dec. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6

Fél évig Tindereztem, Badooztam, stb oldalakat próbáltam, végülis olyan 3-4 hete lett végleg elegem.


Olyan lélekölő az egész internetes (társkeresős) ismerkedés szerintem, sőt, hetekig nulla lájk/match után szerintem még a lelkileg legstabilabb fiú önértékelésére is hatással lesz ez az egész.


Én egy ideje úgy vagyok vele, hogy bizony, többet érek, mint amit az algoritmus, vagy éppen itt, gyik-en a a fórumozó nők hozzászólásai sugallanak. Abból is elegem lett, hogy novemberben szinte már csak C típusúakat dobott fel a program, ami -sajnálom- nálam kizáró ok. Ha nagyon PC módon akarnám megfogalmazni, azt mondanám, azért, mert teljesen más körülmények között nőttek fel, más a kultúrájuk, a szokásaik, és én ezeket a különbségeket nem tudnám kezelni egy párkapcsolatban.


Kb. talán 2-3 értelmesebb (? vagy legalábbis tudtak egyszavas válaszoknál többet is írni) lánnyal matcheltem, de azokkal meg egy idő után lehalt az egész, azt voltam kénytelen észrevenni, hogy csak nagyon max egy pót-pót-pót lehetőség vagyok talomban, mert habár reagáltak arra, amit írtam, de ők maguktól pl azt sem kérdezték volna meg, hogy teszem azt, mit tanulok...

Ez konkrétan azért nevetséges, mert egyetemen van egy lány ismerősöm (szaktársam), semmi közünk nincs egymáshoz (van párja), aztán még vele is tartalmasabban beszéltem sokszor, pedig csak haver... aztán egy -elvileg- párkapcsolati céllal velem ismerkedő lánnyal annyira se tudjak beszélgetni, mint az egyik (most inkább) online haverommal??? Nevetséges. Az akaraterő hiányát nem tudom tolerálni, akarni más helyett én az ismerkedést nem fogom.

Sőt, le leszek pontozva, de úgy érzem, hogy egyes embereknek baromira elszálltak az igényei, de főleg ezeknek a tinderes hercegnőknek.

Ja. Mielőtt letámadnátok, én pl. nem hercegnőt várok, konkrétan most nincs kiszemeltem, de aki a lány ismerőseim közül a legjobban bejön, objektíven nézve egyáltalán nem nyerne szépségversenyt, és nem is balerina alkatú. Viszont intelligens(nek tűnik, annyira nem ismerem), és ami nálam abszolút nyerő, műszaki beállítottságú.

#2,5

2020. dec. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Értelmes érvekkel alátámasztott bizonyítás. Jó reflektálás az én véleményemre. Tetszik, köszönöm.
2020. dec. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!