Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha az ember az állatvilágból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ember az állatvilágból fejlődött ki, akkor szerinted, mennyire vehetjük alapnak az állatvilágot, az emberi természetet, kapcsolatokat illetően?

Figyelt kérdés

[link]


A fenti videó például jól bemutatja, mit jelent az, amikor egy férfi DOMINÁNS?


Mint látjuk, tigrisek támadnak az oroszlánra, akiket ő elzavar maga mellől. Nem sokkal később az oroszlán már tekintélyt parancsolóan ül ott, a többiek pedig behódoltak neki.


Vagyis keményen kell fellépni az emberi világban is?


Akkor fognak tisztelni a nők is?


2021. nov. 24. 23:37
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Még valami:


Ez nem incel kérdés. Egyszerűen csak eszembe jutott, ahogy néztem a YouTube-ot, és megtaláltam ezt a videót.


Nem vagyok incel!

2021. nov. 24. 23:38
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Azért vannak olyan állat fajok is, ahol a nőstény a domináns. Lásd pl. gepárd, de nem ez az egyetlen állatfaj.
2021. nov. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez is igaz.
2021. nov. 24. 23:43
 4/21 anonim ***** válasza:
97%

Az állatok nem használnak internetes fórumokat kommunikálásra, mégis boldogan élnek. Akkor nekünk se kéne?

Szerintem próbálj meg konkrétabb és hasznosabb dolgokkal foglalkozni. A "nők ezt meg azt szeretik" helyett keríts egy nőt, aki szereti azt, amit tudsz adni.

2021. nov. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%

Na, sok mindent tisztázni kell.Először is, a tigrisek nem hódoltak be az oroszlánnak, mivel 1 oroszlán 1 tigrissel sem bírna el, nem hogy ennyivel.

A másik.Hiába számítanak az emberek is állatnak, az állatvilágban különböző fajok léteznek, amik teljesen másként élnek, viselkednek.

Az emberekéhez legközelebb álló viselkedése a csimpánzoknak van.

2021. nov. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
De a tigrisek megijedtek nem? Mert aztán abbahagyták a szekálást.
2021. nov. 24. 23:51
 7/21 anonim ***** válasza:
96%
6 Nem is akarták igazából bántani.Nem ijedtek meg tőle.Ez csak ilyen kis play fight volt, mint amit a cicák meg a kutyusok játszanak otthon.
2021. nov. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%
6 Az én macskáim pont így szokták egymást cukkolni.
2021. nov. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%

Én nem szeretem az ERŐSZAKOT.

Fejen állhatsz és pöröghetsz rajta, kiütheted a párom nagyon harcias, attól nem fogok rád gerjedni. 🤷‍♀️

2021. nov. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%
Sok más faj is van. Te kiragadtál egyet.
2021. nov. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!