Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha vissza utasított miért ad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vissza utasított miért ad jelet arra, hogy szeret? Nem képzelődöm valóban ez a helyzet. Tart a tarsolyában hátha mégis meggondolná magát és vállalna?

Figyelt kérdés

#szerelem #visszautasítás #mégisúgytűnikhogyakar
2021. okt. 29. 19:54
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*visszautasított
2021. okt. 29. 19:55
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
B terv vagy. Én ignorálnám, senki B terve nem akarok lenni.
2021. okt. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Ezek a B tervek hülyeség. Beszéld meg vele, mi honnan tudhatnánk. Az sem mindegy nő vagy vagy férfi.
2021. okt. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Tarsoly.
2021. okt. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tudni nem tudja más az igaz. De elképzeléseket szívesen fogadok, amíg nem tudok vele beszélni. Vagy amíg átgondolom akarok-e beszélni vele egyáltán. Nő vagyok egyébként. (Az én meglátásom az hogy fél meglépni ezt a kapcsolatot mert bonyodalmakkal járhat és ilyen ingatag allapotban tartja a szituációt, mert sem elengedni, sem vállalni nem tud egyenlőre. Valahogy mintha nem lenne eléggé felnőtt ahhoz, hogy a szíve akarata mellé álljon. Régóta tart ez furcsa állapot.)
2021. okt. 29. 20:14
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Aki ilyen beszari és nem hajlandó felvállalni, az olyan is a szememben, mintha nem akarna tőlem semmit.

Akarjon engem és kész, az összes többi kifogás és nincsenek valódi érzelmei.

Szerintem hagyd a francba, lehet csak az egojának teszel jót és hülyít még egy kicsit.

2021. okt. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mégis milyen jeleket ad?
2021. okt. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Pl.megfestett és zenét komponált rólam. A tekintete is az ellenkezőjét állítja, annak ellenére hogy azt mondta "az ő részét ehhez sajnos nem tudja hozzá tenni".
2021. okt. 29. 20:25
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Oke. Akkor legkozelebb lovasszobrot keszit rolad. Igy jartal.
2021. okt. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#9🤣

Köszönöm a válaszokat mindenkinek! 🙂

2021. okt. 29. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!