Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek késő az hogy 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek késő az hogy 25 éves koromig nem volt kapcsolatom?

Figyelt kérdés

25 vagyok és eddig egy barátnőm sem volt. Nem azért mert nem akartam volna, hanem nem találtam olyan lányt, igaz nem is nagyon szoktam próbálkozni, mert félénkebb típus vagyok.

Tapasztalat nélkül még lehet esélyem egy lánynál? Nekem csak egy barátnő bőven elég lenne egyész életemben. Nem vágyom sok lányra.


2021. okt. 24. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Hogyne lehetne még barátnőd, dehogy késő. Nagyon fiatal vagy. Vannak olyan lányok, nők, akiknek a szerényebb, félénkebb fiúk, férfiak jönnek be.

(Hamu alatt lapul a tűz.)

2021. okt. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem munkahely, ahol 5 év releváns tapasztalat megléte szükséges.
2021. okt. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34%
igen
2021. okt. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi, nem is lesz.
2021. okt. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!