Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha soha nem mondta eddig,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha soha nem mondta eddig, hogy szeret, az rossz jel?

Figyelt kérdés
1 eve vagyunk egyutt. En mar sokkal hamarabb is mondtam volna neki, de nem akartam elriasztani (o a ferfi), viszont igy 1 ev utan kezdem azt erezni, hogy bizony ideje lenne kimondani. Nem varnam el, hogy lepten-nyomon mondogassa (az mar a lo masik oldala), de jolesne egyszer hallani tole... Sajnos kezdem azt hinni, hogy azert nem mondja, mert nincs is igy. :-(
2021. okt. 23. 22:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Te mondtad már neki?
2021. okt. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Irtam a leirasban, en sem mondtam meg neki. De kettonk kozul o a dominansabb fel, ezert (is) gondolom ugy, hogy neki kene eloszor mondani (es alapbol is az a jo felallas szerintem, ha legeloszor a ferfitol jon ez a gesztus).
2021. okt. 23. 22:41
 3/12 anonim ***** válasza:
31%

"De kettonk kozul o a dominansabb fel, ezert (is) gondolom ugy, hogy neki kene eloszor mondani (es alapbol is az a jo felallas szerintem, ha legeloszor a ferfitol jon ez a gesztus)."


Szerintem meg nagyon nem.

2021. okt. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Miről szoktatok beszélgetni, milyen kapcsolat van köztetek? Biztos vagy benne nem csak szexkapcsolat? A párok többsége 1 év után ennél jobban ismeri a másikat, kicsit olyan, mintha hitegetne.
2021. okt. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Meg joval mielott kapcsolatban lettunk volna, akkor mar mondogatta, hogy o nem az a fajra, aki ki tudja mondani, hogy szeretlek, vagy csak nagyon hosszu ido mulva. Akkoriban meg fel sem merult, hogy koztunk barmi legyen. Ezert vagyok bizonytalan. A viselkedesebol azt latom, hogy szeret, vagy legalabbis kotodik hozzam, azt viszont szokta sorolgatni, hogy szerelmes belem (ez is valami :D). De nem tudom. Azert megiscsak 1 ev eltelt..
2021. okt. 23. 23:03
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

“azt viszont szokta sorolgatni, hogy szerelmes belem ”


Te ősszevissza beszélsz.

Végül is mi a kérdés?!

2021. okt. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Bocsanat, lehet en vagyok eltajolva, de nalam a ketto nem ugyanaz. :D A szeretleknek nagyobb sulya van, mintha annyit mondasz, hogy "szerelmes vagyok beled". De rendben, lehet ezt csak en gondolom igy.
2021. okt. 23. 23:54
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
ha azt mondta, szerelmes beled az kb ugyanaz.. tulkombinalod.
2021. okt. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%

Ha van egy jónak mondható kapcsolatod élvezd ki! Nem agyalnék azon, hogy most ki mikor mondja, hogy szeret, meg ki a dominánsabb mert akkor neki kell mondani előbb....

Ha csak ennyi bajom lenne az életben.....


Egy évekig tartó kapcsolatban a kezdeti szerelem amúgy is átalakul szeretetté! Vannak olyan emberek akik sosem érzik magukat szerelmesnek, hanem idővel szeretet és a megbecsülés alakul ki náluk a párjuk iránt.

Szerintem az a lényeg, hogy viselkedik veled a hétköznapokban. Hogy bánik veled, érdekli-e, hogy ki vagy te, kedves-e, látszik-e rajta, hogy veled akar lenni, komolyan gondolja a kettőtök kapcsolatát.

Az a lényeg, hogy minőségi kapcsolatotok legyen, nem az hogy ki melyik nap hány órakor fogja kibökni, hogy szeret. Jaj,nehogy valaki hamarabb mondja!:D

2021. okt. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jolvan, igazatok van, biztos csak tul sok szabadidom volt szombat este ilyen hulyesegeken agyalni! :D Koszi a valaszokat! :-)
2021. okt. 24. 10:47
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!