Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém egy nő de én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém egy nő de én nem érzek úgy iránta. Azt mondtam maradjunk barátok de ő azt mondta hogy neki ez nem fog menni. Szerintetek miért?

Figyelt kérdés
Nem fejtette ki és azóta nem beszéltünk.
2021. szept. 20. 22:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Istenem... Azért, mert szerelmes és nem lehet több belőle... Hallod, téged sem az eszedért szeret!
2021. szept. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
85%
Ha ezt a kérdést tényleg komolyan gondolod, akkor sajnállak. Soha rosszat nem kívánok senkinek, de azért mégis remélem hogy egyszer leszel a lány helyzetében és akkor meglátod hogy mennyire pocsék érzés ez.
2021. szept. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
83%

Pici 3 agysejted aktivizáld egy kicsit!

Szerelmes vagy valakibe, ő azt mondja, hogy nem érdekled. Mit éreznél, ha barátkozna veled? Azt, hogy ebből lehet valami, és minden alkalommal amikor reménykedsz kapsz egy tökön rúgást, mert erről szó sincs.

2021. szept. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
De érdekel, csak nem vagyok bele szerelmes.
2021. szept. 21. 18:59
 15/18 anonim ***** válasza:
88%

Fájdalom, féltékenység. Ki akarja ezt? Kb.ezeket élné meg, ha barátok lennétek és lenne melletted egy nő.


Mi olyan nehéz ebben? Kérlek gondolkozz egy kicsit. Ne legyél önző. Az a baj, hogy nem tudod beleképzelni magad a helyzetébe....

2021. szept. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
95%
Hagyd békén szegény nőt!
2021. szept. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szereted viszont miért lovagolsz ezen a témán? Lehet el kéne gondolkodnod hogy igazából mit is akarsz tőle.

Azért tartanád magad mellett barátként, mert nem akarod elvesziteni,nem akarod hogy mást szeressen.

2021. szept. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Hát persze...
2021. szept. 21. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!