Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az miért fogadott és természet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért fogadott és természetes, hogyha például a férfi idősebb egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Például arra gondolok, hogy a férfi akár 46 éves, a barátnője pedig 28. Ez mindenkinek olyan természetes. De ha ennek a fordítottja valósul meg, hogy a nő az idősebb és a férfi a fiatalabb, akkor azt rögtön megszólják. Miért?
2021. szept. 13. 17:53
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Akkor is van értelme, hogyha van aki nem akar gyereket. De egyébként ez általánosságban igaz, kedves utolsó.
2021. szept. 13. 18:15
 12/21 anonim ***** válasza:

Egy huszonéves magat se tudja eltartani joforman.


De egy negyvenes altalaban mar kiepitett egzisztenciaval rendelkezik lehet ra számítani. Es az idosebb ffiak meg is becsülnek már 1 nőt is, mig a huszonevesek cserélgetnek rendszerint még javában.

2021. szept. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
15%
A ffiak aacc 40 éves korukra érnek csak be. Amikor a nők már leáldoznak viszont.
2021. szept. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
*sacc
2021. szept. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Hát akkor én kivétel vagyok, mert el tudom magam tartani. 😁 Ugyanakkor minden eddigi kitűzött célomat tető alá hoztam,továbbá minden hónapban félre tudok rakni a fizetésemből egy jelentősebb összeget.
2021. szept. 13. 18:29
 16/21 A kérdező kommentje:
Az egzisztenciát pedig közösen kell felépíteni, szerintem. Azért, mert valaki nőből van, még nem jelenti azt, hogy neki a készbe kell beleülnie.
2021. szept. 13. 18:33
 17/21 anonim ***** válasza:
Gondolom azért, mert a férfiaknak tovább lehet gyerekük. De manapság sok ember nem akar gyereket, nekik teljesen lényegtelen hogy ki hány éves.
2021. szept. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem. A férfiak óbégatnak a fiatal nők termékenysége miatt, holott a mostani y-generáció hatalmas része meddő, aztán az idősebb nőket csesztetik, hogy rondábban és jobban öregszenek, mint a férfiak, mert bezzeg a férfiak előnyükre változnak...jaj


Soha nem jönnék össze nálam évtizedekkel idősebbel. Ráadásul huszonéves szemmel a nálam sokkal idősebb férfiak sokkal ocsmányabbak, mint egy idős nő, akinek legalább nincs sörhasa, kopaszfoltja és legalább jó az illata.


Na mindegy.


Egyébként ez a hülyeség a középkorból maradt meg, ott adtak hozzá gyereklányokat felnőtt férfiakhoz.

2021. szept. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Azért az általad említett korkülönbség elég nagy, de mondjuk az valóban hétköznapi, hogy a férfi 2-8 évvel idősebb. Ezen a szeme sem rebben senkinek, ez a normális. Ha viszont a férfi csak 2-3 évvel fiatalabb, már húzza a száját mindenki.

A társkeresőn is azt látom, hogy a férfiak többnyire a náluk fiatalabb vagy max velük egykorú korosztályt jelölik meg, a nők pedig az esetleg 1-2 évvel fiatalabbtól az idősebbig. Persze, mivel senki sem akar öreg bácsikákkal lenni, ez egy negyvenes nőnél már max 50 szokott lenni.


Én negyvenes nőként nem tudnék mit kezdeni egy 8-10 évvel fiatalabbal és rosszul is érezném magam mellette, mert szültem már, lóg a mellem, nem vagyok vékony, látok néhány szarkalábat a szemem alatt. És mivel tudom, hogy a férfiak többségének fiatalabb nő kell, ezért a számomra szóba jöhető korosztály a 42-52-ből kerül ki. A társkeresőn anno mégis sokkal fiatalabbak írtak rám többnyire, de tudom, hogy a többségük csak dugni akar. Nem bízom abban, hogy nem a koromat nézi, mert az is sokat elmond róla, ha 28 évesen rám ír.

2021. szept. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Engem valahogy a korombeli nők meg sem mozgatnak. Nem hoz egyik sem lázba. Legtöbbjük felszínes és anyagias. TISZTELT A KIVÉTELNEK.

Még mielőtt megkapnám... Nem, nincs anyakomplexusom. Az édesanyámtól mindenfeajta törődést megkaptam és nagyon jó gyerekkorom volt. Nem keresem az anyai figyelmet és törődést egy idősebb nőben.

2021. szept. 13. 19:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!