Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az miért fogadott és természet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért fogadott és természetes, hogyha például a férfi idősebb egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Például arra gondolok, hogy a férfi akár 46 éves, a barátnője pedig 28. Ez mindenkinek olyan természetes. De ha ennek a fordítottja valósul meg, hogy a nő az idősebb és a férfi a fiatalabb, akkor azt rögtön megszólják. Miért?
2021. szept. 13. 17:53
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

*Miért elfogadottabb


Bocsánat, telefonról írok.

2021. szept. 13. 17:53
 2/21 anonim ***** válasza:
85%

"Például arra gondolok, hogy a férfi akár 46 éves, a barátnője pedig 28. Ez mindenkinek olyan természetes."


ööö... nem, ez szinte senkinek nem természetes.

2021. szept. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Az esetek többségében én azt tapasztaltam, hogy másoknak ez teljesen helyénvaló. Az ilyen kapcsolatot, vagy kapcsolatokat nem éri annyi kritika, mint az ellenkező felállást.
2021. szept. 13. 17:55
 4/21 anonim ***** válasza:
45%

Altalabn csalad miatt. Mert altalaban a nokre van sózva a gyerek.


Es igy az idosebb nőknek lehetne annyi esze hogy csaladban neveli fel. Mert suttyo huszoneves kis k.fircbajnokok nem fogják az egyetemet a gyerekeknek fizetni. Csaladkent nem lehet rajuk szamitani.


A fiatal meg talan tud még szamitani egy idosebb palira



Igazabol csak utódvedelmi evolucios oszton az egesz

2021. szept. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
48%
Idosebb nő sok jóra nem számithat egy fiatalabb pasitol, ellenben egy fiatalabb nő működőképesebb egy idosebb pasival.
2021. szept. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Az én párom 15 évvel idősebb nálam, és már közel 6 éve vagyunk együtt. Neki van egy 11 éves lánya, de lehetőségeimhez mérten igyekszem mindenben segíteni nekik.

Ja igen, mielőtt jönne a gyerek téma,hogy ő már nem fog szülni. Igen, tudom. De én nem is akarok gyereket.

Én:29f

44N

2021. szept. 13. 18:01
 7/21 anonim ***** válasza:
Simán levágos h csak kufircparty az egesz kapcsolat, mert ugy se tud több lenni.
2021. szept. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Szerintem meg ez egy tipikus emberi tulajdonság és felfogás az egész. Ha a pali az idősebb több, mint 10 évvel az rendben van. De ha a nő az idősebb... Bruhha.. HÁT MICSODA DOLOG EZ KÉREM????
2021. szept. 13. 18:11
 9/21 anonim ***** válasza:
18%
Mert a fiatal nő termékeny es szülőképes. Van ertelme a kapcsolatnak. Alap ösztön a parkapcsolat ertelme a szaporodas.
2021. szept. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%
Miért ne tudna több lenni? Akkor mondhatjuk azt is, ahol a pasi a vénebb, az meg csak érdekkapcsolat, hiszen már közel sem olyan vonzó, mint egy fiatal.
2021. szept. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!