Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy viselitek, amikor folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselitek, amikor folyton nyomulnak más srácok a barátnőtökre?

Figyelt kérdés

Sikerült már jó sok éve összejönnöm egy nagyon csinos, értelmes, kedves és aranyos hölggyel. Ez sajnos azzal jár, hogy folyton fel akarják szedni, elhívogatják mindenhova, meg nyomulnak rá.

Mivel nőből van nem mindig veszi a férfiak célzásait, hogy most épp nyomulnak rá, azt hiszi barátkozni akarnak. Nincs tisztában igazán, hogy mi az amit ők is célzásnak vesznek. Elég naív mondhatjuk így is.


Ti ezt hogy szoktátok lekezelni?

Eléggé zavar amikor mások bókolgatnak neki ő meg nem veszi észre.


2021. szept. 5. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Pontosan tudja, hogy azok a pasik nem barátkozni akarnak vele.


Nem kell azt gondolni róla, hogy hlye, csak azért, "mivel nőből van".

2021. szept. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon is tisztában van vele😂. Amúgy meg te vagy a naiv apukám, nem is kicsit. Az ilyen hapsikat, mint te imádják a nők, nyugodtan lehet félredugni mellettük, mert azt sem tudják merre vannak arcal😂
2021. szept. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Te leszel az ideális férj:)
2021. szept. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem dug félre :D

Amúgy amint elkezdenek több jelet is adni, ami számára is leesik elküldi őket melegebb éghajlatra, szóval nem azzal van a gond. Csak sok kell neki mire rájön.

2021. szept. 5. 16:25
 5/11 anonim ***** válasza:

Dehogy kell sok.


Ha ennyire vak vagy, akkor félredg.

2021. szept. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Ti most komolyan evidensnek veszitek, hogy tuti félred..g? Jézusom. Vannak itt problémák. :D
2021. szept. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%

Volt egy lány akivel randiztam.Nagyon csinos,vonzó külsővel rendelkezik.És mellette igényesen is öltözködik.A randi alatt rengetegen megbámulták.Sőt,többen rá is mosolyogtak.De a lány csak velem foglalkozott.

De egészen más téma kapcsán mesélte hogy egy boltba véletlenül nekifordult teli kézzel egy srácnak,bocsánatot kért,elkezdtek beszélgetni,elkérte a számát.

Volt több találkozónk,de végül nem jött össze a dolog.

De bevallom ilyen téren nem is bánom...mert engem is nagyon zavart volna,hogy ennyien megbámulják,ami még csak hagyján...de ha flörtölnek is vele,meg rányomulnak nyíltan.Persze ez 2 emberen múlik mindig.És fontos dolog a bizalom is.De mindig bennem lett volna a félsz,vagy a kérdőjel hogy vajon mikor nem láttam volna mit csinál,vagy nem vagyok ott,akkor hogy viselkedik,mennyire élvezi a figyelmet,vagy esetleg mennyire nyit más felé.

2021. szept. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én ezért próbálok stratégiaszerűen egy enyhén szólva nem éppen megnyerő lányt keresni. Komolyan, már arra gondoltam, hogy inkább kerítek valami kancsal, x lábú, nyáladzó, málészájú fogyatékost, akit biztosan nem akar majd egyetlen férfi sem megkörnyékezni, de még csak ránézni sem. Bocsánat, ha durvák a szavaim, nem gonoszságnól írom, az adott lányok lealacsonyítása miatt, hanem mert bármi áron biztonságban akarnám tudni a kapcsolatunkat.


(Csak úgy mellesleg, egyszer láttam a buszon egy, a fenti tulajdonságokkal megáldott lányt és most, hogy ez szóba került, nagyon bánom, hogy akkor nem próbáltam meg megismerkedni vele, mert visszaemlékezve, egyrészt, a nevetése valami angyalian édes volt, másrészt egy ilyen lány mellett valahogy úgy érzem, mernék maximálisan önmagam lenni és még ahhoz is kedvem támadna, hogy jobb emberré váljak. Na mindegy, a végére már elkanyarodtam kissé, csak előtörtek a gondolatok, a lényeg, hogy semmi szín alatt nem kéne olyan lány, aki kicsit is "népszerű" a férfiak körében.)

2021. szept. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8 Én adom a stratégiád! Halál komolyan. Nekem is ez volt egy ideig, de aztán csak beleestem a csapdába. Nagyon megnehezíti az életet, plusz stresszt ad hozzá hogy most épp ki akarja megkörnyékezni. Még ha a párom nem is vevő rá, akkor is zavar hogy nyomulgatnak meg elpróbálják rabolni. Szerintem patkány dolog.

Amikor leesik neki akkor elég keményen le tudja őket szídni, hogy azon én is csodálkozom. Mondjuk ez tetszik :D

De most is az egyik 3 év után nyomul újra... Ezek sose adják fel komolyan mondom. És ilyenkor jön az, hogy a párom szerint 3 év után már nem fog bepróbálkozni.

Ez az örök stressz kell a francnak :D

2021. szept. 5. 22:17
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor cseréld le valami rondára és/vagy öregre.
2021. szept. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!