Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fiúk! Hogy viselitek, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogy viselitek, amikor a bulikban fogdossák a barátnőtöket?

Figyelt kérdés
Megvisel érzelmileg? Mi fér bele és mi megcsalás már?

2020. jan. 19. 19:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem hiszem, hogy sokáig lenne a barátnőm egy olyan lány aki engedi, hogy fogdossák a szórakozóhelyen.
2020. jan. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez nem engedély kérdése, egyszerűen megtörténik
2020. jan. 19. 19:05
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Mivel van mögöttem ca. 30 év küzdősport, közötte ~ 8 év box, nem igazán lenne nagy fogdosás szerintem.
2020. jan. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Lachesys ***** válasza:
88%
a baratom idosebb nalam (en 25, o 38), szoval nem jar velem, de jobb is, mert sztem mar par orrot betort volna. (pl volt reszeg srac aki a fejet a melleim koze dorgolte. igy elemugrott a semmibol es dorgol dorgol xD jol elloktem es adtam neki egy taslit) szoval ez megtortenik..
2020. jan. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

Nem vagyok férfi, de nálam ott hibádzik ez a történet, hogy a kérdés azt feltételezi, hogy a nő csak van és hagyja, aztán vagy megdugják vagy elhessegeti a legyeket a pasija. Mi a franc, normális az az ember, aki olyannal van, akinek azon múlik a hűsége, hogy valaki elkergeti a vele kekeckedőket? Voltam pár ilyen esetben, de sosem vártam az áldást, hogy a pasim megvéd (akkor sem, ha akart volna), hanem magam építettem le és bántam el az ilyen helyzetekkel.


Kérdezd inkább azt, hogy hogy viselik, ha a barátnőjük hagyja magát. Mert ezt tudod, hagyni is kell. Aki pedig hagyja, azt lehet is vinni...

2020. jan. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A nemi erőszak és a zaklatás meg nem megcsalás és nem is az illető párjánál áll meg a dolog, hanem legalább a rendőrségnél. Szóval szerintem ezt ne keverjük. Ami nem a büntetőjogi kategória, azt egy valamire való nő megoldja magának. Ami meg az, arra rendőrt kell hívni vagy biztonsági őrt, nem az ember párját megveretni vagy másokat megverni vagy egyáltalán hagyni, hogy végignézze bárki.
2020. jan. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%

Én ezt 2X láttam, mind a 2X esetben leverte a srácokat viperával.


Rendőr a picikém.

2020. jan. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a kérdés úgy ahogy van logikai bukfenc. Ha ketten mentek akkor egyértelmű, hogy együtt vagytok, senki nem fog odamenni fogdosni a barátnődet. Illetve az egy dolog ha ez mondjuk egyszer megtörténik. De ha a barátnődet minden buliban fogdossák ott azért van ráutaló magatartás a részéről bőven.

Mi is mindig poénkodunk vele, hogy párom mosdóba sem tud elmenni mert valaki egyből fel akar szedni. De életemben nem történt olyan, hogy valaki fogdosott volna mert egyértelműen kifejeztem mindig, hogy húzzon a francba. Hogyha valakivel sorozatosan ilyen történik az nem normális és elhiheted, hogy nem ártatlan kis bárányka aki csak ott áll és mégis odamennek fogdosni.

2020. jan. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
Mi az hogy nem engedély kérdése? Nő vagyok, mégse fogdostak sose. Ott vágnám pofon az illetőt. Amióta meg kapcsolatom van egyszer se mentem buliba.
2020. jan. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell senkit megviselnie. Normális lány egyértelműen jelzi, közli, hogy nem; ha hagyja, akkor megcsalás. (Nem véletlen érintésekről beszélek, hanem fenék fogdosásról, ölelésekről stb.)
2020. jan. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!