Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nők miért esnek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért esnek ilyen könnyen szerelembe?

Figyelt kérdés

Elég ha egyszer jól megvannak döngetve és utána nem hogy szerelmesek lesznek, hanem csodálatba vannak, hirtelen utána áradoznak a pasijukról a több barátnőjüknek, és utána csodálkoznak, hogy esetleg rájuk mozdul valamelyik.


Szóval azt nem értem miért ilyen buták.

Én férfiként nem szoktam kiteregetni ha valaki mondjuk jól cumizik, mert tudom hogy utána mi lesz.


Ja és ez a csodálat miért múlik el ilyen hamar? Egyáltalán mi forog a nők fejében? Csak a szex alapján van ez? 28f


2021. aug. 24. 15:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
38%
18! Csak a magad nevében beszélj! Inkább te nem vagy kíváncsi arra amit írok, mert rosszul esik, azért a hiszti na meg mert tudod, hogy igaz...
2021. aug. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
53%

#20! Csak te nem azt mondod, hogy az udvarlódba lettél szerelmes, hanem a legjobb barátodba! Ami hatalmas különbség! Írod, hogy a másik válaszolóra nem kíváncsi senki, én meg egyetértek vele, a srác kivárt, hátha fel tud szedni, elég egyértelmű szerintem ez történt


megismerkedtél vele, ő bepróbálkozott, te kikosaraztad, ő jégbe dugta átvitt értelemben a farkát és kitalálta, hogy elég neki ha barátok vagytok majd udvarolt, udvarolt, udvarolt míg rá nem fanyalodtál mikor nem volt jobb, kedves Ms. Demiszexuális.

Ezért nem válaszolsz mikor visszakérdezünk, ugye?

2021. aug. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
58%

Azt meg már csak mellékesen jegyzem meg, hogy követkető hónapban leszünk kereken három éve együtt - akkor leszek eljegyezve is. Már egy éve együtt élünk.


És még mindig ő a legjobb barátom. Nem változott a viselkedésünk egymás irányába, csak még intimebb a kapcsolatunk.


Aki csak kivár, mert kell neki egy guminő, az nem jut el idáig.


Na pá.

2021. aug. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
56%

#22

Nem értem miért vagy ráakadva erre a legjobb barátos lányra. Nem is lényeg a sztoriban, hogy a fiú udvarló volt-e vagy sem, a lényeg, hogy a lány évekig csak barátként tekintett rá.


A kérdés arról szólt, hogy a nők miért esnek könnyen szerelembe, amire valaki elmesélte, hogy nála ez lassú folyamat volt, te meg ki vagy ezen akadva. Hihetetlen. :D

2021. aug. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
51%

25! Tudod azért, mert van, aki szeret elgondolkodni azon amit olvas, és látja a mondjuk így "hibákat" egy történetben. Eleve normális ember simán tud különbséget tenni barát és romantikus partner közé, akinél ez nincs meg, ott komoly gondok vannak. Ez az ominózus válaszoló maga ismeri be ha olvasod, hogy ő először aszexuálisnak hitte magát és hasonlók, tiszta sor nagyon komoly lelki sérülései vannak, így már érthető a dolog. Lehet amúgy, hogy pl. autista is.

A másik arra a kérdésemre nem felelt, hogy volt-e közben kapcsolatuk, míg "barátok" voltak, mert nyilván nem. Csak akkor be kéne ismerni magánk, hogy ők soha nem voltak barátok! Egyszerűen annyi volt, hogy a srác kivárásra játszott és remélte, hogy az ölébe hull elég babusgatás után egy barátnő, míg az ominózus válaszoló ezt nem vette észre, vagy nagyon is észrevette, és éppen ezért hisztizik, mikor ezt leírtuk itt neki többen.

Ez ami köztük volt nem volt barátság, ez volt a mondandóm lényege. Hihetetlen, hogy ezt nem érted! :D

2021. aug. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%
25! Mellesleg nem én neveztem őt agresszívnek és ostobának, hanem ő engem. Ez is mutatja, hogy van ott valami zűr.
2021. aug. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
51%

#26 Igaza is van. Én sem válaszolnék a helyében, mert tényleg nagyon erőszakoskodó vagy. Hagyd már békén.

Mellesleg nekem tiszta sor a mondandója, egyedül te vagy rákattanva, meg keresed a kákán a csomót.

2021. aug. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!