Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nők miért esnek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért esnek ilyen könnyen szerelembe?

Figyelt kérdés

Elég ha egyszer jól megvannak döngetve és utána nem hogy szerelmesek lesznek, hanem csodálatba vannak, hirtelen utána áradoznak a pasijukról a több barátnőjüknek, és utána csodálkoznak, hogy esetleg rájuk mozdul valamelyik.


Szóval azt nem értem miért ilyen buták.

Én férfiként nem szoktam kiteregetni ha valaki mondjuk jól cumizik, mert tudom hogy utána mi lesz.


Ja és ez a csodálat miért múlik el ilyen hamar? Egyáltalán mi forog a nők fejében? Csak a szex alapján van ez? 28f


2021. aug. 24. 15:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
39%

10! Tisztázzunk valamit, tehát három évig lógtál valakivel, aki gyakorlatilag kivárt, udvarolt és eljátszotta a "pasi legjobb barát" szerepét, miközben ő többet akart?


Erre mondom, hogy nem is volt soha a barátod! Csak kivárt.

2021. aug. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Első tudtam hogy lesz ilyen válasz is. De pont hogy ez történt a mostani barátnőmmel...és olyan hirtelen vége lett a csodálatnak, szóval ezért tettem fel a kérdést. Troll vagy tudom de máshol éld ki magad... Szerencsétlen.


Amúgy az 3 éves dolog tetszik.

2021. aug. 24. 17:12
 13/27 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező szerintem adj ki egy könyvet, amelyben a nőkkel kapcsolatos elképesztően mély tudásod és szakértelmed osztod meg a világgal.


A könyv címe legyen: "Egy kielégítetlen kamaszfiú picsogása".


Tuti siker lesz!

2021. aug. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
70%
13! inkább írd azt, hogy incel, itt azokat jobban szeretik szidni!
2021. aug. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
48%

#11


Ok. Rádhagyom.

Baromira nincs igazad, de úgysem fogod felfogni.

2021. aug. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
30%

15! Neked nincs baromira igazad! Azt írod: " Ő előre elmondta, hogy szeret, de a barátságommal is megelégszik." -tehát akart volna kapcsolatot, de látta, hogy esélytelen, vagy mert közölted is ezt vele, így a közeeledben maradt és várta az esélyt.

Csak kérdem, közben neked és neki volt stabil tartós kapcsolata?


"nekem idő kell amíg a barátság szerelemmé mélyül."


Na most az van, hogy van a barátság és van a szerelem, ez két teljesen más csomag! Ezt meg te nem fogod felfogni úgy látszik, én -és sokan vagyunk így- pont úgy tudunk ellenkező neművel barátkozni nyugodtan, hogy egyáltalán nem tudunk beleesni, kötődünk hozzá szeretjük, de nem vonzódunk hozzá és nem éljük meg függőségnek a kapcsolatunkat.

2021. aug. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
71%
12-es Ezek szerint a barátnőd "szerelme" ért meg 1-2 "döngetést", nem az összes nőé! Ha a barátnője emiatt ráugrott a farkadra, és ezért kirúgott, akkor körbeér a történet, amiből kezdtél, és te vagy a pö@fej.
2021. aug. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
59%

Pff #16 nyugodj már meg, senki nem kíváncsi rád.

Különben is, ha jobban tudod, akkor menj tenyérjósnak.

2021. aug. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
42%
#18 Pedig nem válaszolsz a kérdéseire, szóval csak jó helyen tapogatózhat, csak neked nem tetszik pont ez a bajod.
2021. aug. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
46%

#19


[link]

2021. aug. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!